مانومتر گلور سوئیس

مانومتر گلور سوئیس

مانومتر گلور سوئیس دارای مدل های مختلف برای انواع گازها طبی , صنعتی و آزمایشگاهی میباشد که شرکت GLOOR در اقدامی جالب به تولید انواع مانومترها به صورت جداگانه اقدام به تولید فشار شکن با فشار کاری متفاوت کرده است که در مراحل بعدی هر کدام از این مانومترها با توجه به رنگ انحصاری خود مشخص شده میپردازیم. به عنوان مثال اکسیژن به رنگ آبی میباشد که فقط مختص گاز اکسیژن است لازم بذکر است که تمام رنگهای که برروی تقلیل دهنده فشار است مخصوص گازهای بخصوصی میباشد ودر زمان استفاده باید دقت خاصی به آن داشته باشیم .

مانومتر گلور سوئیس

مدل گیج مانومتر

مانومتر گلور سوئیس برخلاف سایر برندهای مانومتری که مخصوص تقلیل فشار گاز میباشند از گیج های بسیار ساده ای با برند خود میباشند که این گیجها را شرکت ویکا آلمان به سفارش شرکت با نام این برند ساخته است این گیجها بسیار با کیفیت ودارای قدرت کالیبری شدن دقیق برای گازهای طبی , صنعتی و آزمایشگاهی که نیاز به دقت خورجی بالا دارند بسیار مناسب و مطلوب میباشد  

مشخصات ظاهری 

مانومتر گلور سوئیس یکی از برندهای شناخته شده در عرصه مانومترهای طبی , صنعتی و آزمایشگاهی میباشد این محصول با داشتن بدنه بزرگ خود را نسبت به تمامی انواع مانومترهای موجود در بازار بسیار برجسته و بازر کرده است به این دلیل که اگر شما نیاز به دبی بالا داشته باشید میتوانید از این مدل استفاده کنید دارای دو گیج بابرند خود GLOOR و یک بدنه با رنگ گاز مورد استفاده میباشد.  

ویژگیهای بارز

یکی از ویژگیهای بارز مانومتر گلور سوئیس این است که میتوان آنرا در خطوط لاین نیز قرار داد چون ولو ورودی و خروجی آن در راستای هم قرار دارد لازم بذکر است که بسیاری از پالت سازان کپسول نیز از این محصول بر روی پالت های خود بسیار استفاده میکنن.

مشخصات بسته بندی

مانومتر گلور سوئیس در یک کارتون نارنجی رنگ که نام GLOOR بروی آن نوشته شده است قرار دارد مشخصات مورد استفاده مخصوص گاز های موردنظر در کنار کارتون نوشته شده است.  

وزن مانومتر

وزن مانومتر گلورسوئیس 1 کیلو و 950 گرم میباشد که نسبت به مانومتر های موجود در بازار بسیار سنگین تر است . وزن بدنه خالص برای کسانی که مستقم آنرا داخل لاین قرار میدهند فقط بدنه بدون گیج و ولو هردو طرف 1 کیلو و 450 گرم میباشد

تفاوت با برندهای دیگر

 1. نداشتن برند تقلوبی
 2. داشتن دبی خروجی بالا
 3. مخزن بزرگ مخصوص پالت کپسول
 4. قابلیت قرار دادن داخل لاین 
 5. داشتن ورودی و خروجی روبروی هم

لیست انواع محصولات مانومتر گلور سوئیس

 مانومتر گلور سوئیس
 1.  اکسیژن
 2. گاز استیلن 
 3. گاز استیلن ( مدل قدیمی )
 4. گاز نیتروژن ( ازت ) 
 5. گاز CO2 
 6. فلومتر دار گاز آرگون  
 7. گاز متان 
 8. آرگون برحسب بار 
 9. تخصصی برای گازهای خنثی ( INERT )
 10. تخصصی برای گازهای آتش زا ( FULL ) 

توضیحات فنی درمورد مانومتر گلور سوئیس و انواع آن برای گازهای مخصوص موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان

اکسیژن 

جنس بدنه مانومتر گلور سوئیس اکسیژن از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتر گلور سوئیس اکسیژن دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است این مدل مانومتر  چون دارای بدنه بسیار بزرگتر نسبت به مانومترهای دیگر میباشد در رده مانومترهای دبی بالا قرار میگیرد.

مانومتر گلور سوئیس گاز اکسیژن 
نام برندمانومتر گلور سوئیس
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی10 بار

استیلن

جنس بدنه مانومتر استیلن از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 40 بار را تحمل کند این مدل مانومتر ( رگلاتور ) دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 40 بار و در قسمت خروجی فشار آن  2.5 باردقیقه میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است این مدل مانومتر  چون دارای بدنه بسیار بزرگتر نسبت به مانومترهای دیگر میباشد در رده مانومترهای دبی بالا قرار میگیرد.

مانومتر استیلن
نام برندمانومتر گلور سوئیس
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی40 بار
جنس بدنهبرنج

استیلن مدل قدیمی

جنس بدنه مانومتر گاز استیلن ( مدل قدیمی ) از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 40 بار را تحمل کند این مدل مانومتر ( رگلاتور ) دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 40 بار و در قسمت خروجی فشار آن  2.5 باردقیقه میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است این مدل مانومتر  چون دارای بدنه بسیار بزرگتر نسبت به مانومترهای دیگر میباشد در رده مانومترهای دبی بالا قرار میگیرد

مانومتر استیلن مدل قدیمی
نام برندمانومتر گلور سوئیس 
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی40 بار
میزان بار خروجی2/5 بار

نیتروژن یا ازت

جنس بدنه  مانومتر گلور سوئیس گاز نیتروژن یا ازت از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتر ( رگلاتور ) دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار  میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است که بعضی از مشتریان گرامی مانومتر گاز اکسیژن را بجای نیتروژن استفاده مینمایند که این عمل خلاف مقررات بین المللی گازها میباشد چون گاز نیتروژن چرب بوده و باعث از بین رفتن سریع دیافراگم مانومتر ( در اکسیژن ) میشود به همین استفاده از مانومتر اکسیژن بجای نیتروژن جدا خوداری فرمائید .

مانومتر گاز نیتروژن یا ازت
نام برندمانومتر گلور سوئیس  
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی10 بار

CO2 دو گیج

جنس بدنه مانومتر گلور سوئیس گاز CO2  از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتر ( رگلاتور ) دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد.

مانومتر گاز CO2
نام برندمانومتر گلور سوئیس  
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی10 بار

فلومتر دار گاز آرگون

جنس بدنه مانومتر گلور سوئیس فلومتر دار گاز آرگون از برنج میباشد این مدل مانومتر دارای فشار ورودی 200 بار و خروجی 32 لیتر بر دقیقه میباشد از مانومتر گلور سوئیس فلومتر دار گاز آرگون برای گاز آرگون و Co2 استفاده میکنند.

مانومتر فلومتردار گلور
نام برندمانومتر گلور سوئیس 
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی32 لیتر بردقیقه

متان برحسب بار

جنس بدنه مانومتر گاز متان  از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتر گلور سوئیس گاز متان دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است این مدل مانومتر  چون دارای بدنه بسیار بزرگتر نسبت به مانومترهای دیگر میباشد در رده مانومترهای دبی بالا قرار میگیرد .

مانومتر گاز متان
نام برندمانومتر گلور سوئیس 
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی10 بار

آرگون برحسب بار

جنس بدنه مانومتر آرگون از برنج برحسب بار می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل آرگون برحسب بار دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است این مدل مانومتر  چون دارای بدنه بسیار بزرگتر نسبت به مانومترهای دیگر میباشد در رده مانومترهای دبی بالا قرار میگیرد.

مانومتر آرگون برحسب بار
نام برندمانومتر گلور سوئیس
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی10 بار

تخصصی برای گازهای خنثی ( INERT )

این مدل مانومتر دارای دبی بسیار بالا و انز جنس برنج میباشد و مخصوص گازهای خنثی ( INERT ) است که میتوان در لاین نیز قرارر داد فشار بار وردی 200 بار و فشار بار خروجی 0-30 بار میباشد کانکتور ورودی آن را میتوان از 3/4 تا 1 اینچ تغییر داد.

مانومتر تخصصی برای گازهای خنثی
نام برندمانومتر گلور سوئیس  
جنس بدنهبرنجی
میزان بار ورودی200 بار
میزان بار خروجی0 – 30 بار

قیمت 

محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که محصول زینسر نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

ضمنا :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع مانومترهای برنجی , آب کروم و استیل را قبل می کند.

همچنین بخوانید

مانومتر کپسول گاز دارای درجه هایی جهت نمایش میزان فشار گاز درون کپسول و فشار بار خروجی و مورد استفاده کاربر میباشند. درجه مانومتر براساس برای نمایش میزان گازها موجود داخل کپسول میباشد که هر کدادم در گازها برای نمایش از درجه های متفاوتی برخوردار میباشند .  درجه اکسیژن بر اساس بار ساخته شده است که معمولا درجه 315 بار […]

پشت بند مانومتر هنگامی که شیر کپسول رزوه آن دچار اشکال میشود یا به کل خورده می شود بر روی شیر اکسیژن سوار می شود و به راحتی اکسیژن انتقال پیدا می کند. تنگ به مانومتر متصل شده و از سمت دیگر به شیر سیلندر وصل میشود و توسط پیچ و فنر برگشتی قابل محکم و […]

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع مانومترهای صنعتی و آزمایشگاهی لیست محصولات مانومتر هریس آمریکا را با شکل مورد نظر درخدمت مشتریان عزیز ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم . لیست محصولات و مشحصات فنی مانومتر هریس  مانومتر هریس آمریکا اکسیژن جنس بدنه هریس آمریکا اکسیژن از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ […]

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع مانومتر های صنعتی و آزمایشگاهی لیست محصولات شرکت ایلدیز ترکیه را در خدمت مشتریان عزیز ارائه کرده که در ادامه به آن می پردازیم مانومتر ایلدیز ترکیه شرکت ایلذیز ترکیه دارای مانومتر های مختلف برای انواع گازها طبی , صنعتی و آزمایشگاهی میباشد مانومتر الذیز ترکیه ازجهاتی بسیار شبیه مانومترهای گلور سوئیس […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید