مانومتر زینسر آلمان

مانومتر زینسر آلمان , توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع مانومترهای طبی , صنعتی و آزمایشگاهی گازهای اکسیژن , گاز نیتروژن , گاز آرگون , گاز استیلن و غیره در بازار ایران میباشد که برای خرید بهتر مشتریان عزیز لیست محصولات شرکت زینسر آلمان را با شکل مورد نظر در خدمت مشتریان عزیز ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

مانومتر زینسر آلمان 

برند زینسر یک نام شناخته شده و محصول کشور آلمانی است که دارای محصولات مختلفی در زمینه جوشکاری و برشکاری می باشد. مانومتر زینسر در دو کشور چین و خود کشور آلمان تولید میگردد که مانومتر زینسر چین با توجه به نمایندگی های دریافت شده از سوی شرکت زینسر آلمان در کشور چین با برند چینی نیز تولید می گردد که این مدل چینی نیز در ایران قابل خرید می باشد. محصول اصلی فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان از کشور آلمان بوده که در بازار ایران به نام زینسر آلمان یا زینسر اصلی شناخته میشود.

مانومتر زینسر آلمان 

نکته :

 نوع دیگر مانومتر زینسر از کشور چین بوده و وارد ایران می شود که قیمت و کیفیت بسیار پایین تری نسبت به نوع  اصلی خود داشته است به نام مانومتر زینسر چینی در بازار ایران شناخته میشود.

مدل اصلی

مانومتر زینسر آلمان مدل اصلی آن ساخت کشور آلمان از کیفیت بسیار  بالایی برخوردار بوده و در بسته بندی پلمپ شده و داخل بسته بندی کارتونی با کد مخصوص تحویل مشتری داده میشود. مانومتر زینسر آلمان دارای مانومترها مخصوص گاز های مختلف طبی , صنعتی و آزمایشگاهی می باشد که بیشترین فروش مربوط به مانومتر های صنعتی همچون گاز اکسیژن و گاز استیلن می باشد.

مدل گیج مانومتر

مانومتر زینسر آلمان برخلاف سایر برندهای مانومتری که مخصوص تقلیل فشار گاز میباشند از گیج های رنگی برخورداری نیستتند ، بلکه در تمامی نوع گاز های آن رنگ و مدل گیج بصورت یکسان میباشد و فقط با برچسب کوچک که بصورت دایره رنگی یا نماد رنگی آن گاز در جلوی مانومتر مشخص میشود که چه نوع گازی را میتواند پوشش دهنده باشد.

نحوه تشخیص مانومتر  

همانطور که از نام آن برمی آید مانومتر وسیله ای است برای  تعدیل کننده فشار بار گاز خروجی از مخزن نگهدارنده گاز به مقدار لازم برای  مصرف کننده . .مانومتر زیسر آلمان برای گازهای مختلف و فشارهای مختلف در انواع صنایع طبی , صنعتی و آزمایشگاهی کاربرد بسیاردارد که در ادامه به تشریح آن میپردازیم . طبق توضیحات اجمالی که خدمت شما عزیزان ارائه شد نقش بسیار مهم مانومتر زینسر آلمان در صنعت واضح است و به همین علت لازم است از مانومتر های اصلی در فرآیند های تقلیل فشار استفاده شود .

مشخصات بسته بندی 

مانومتر زینسر آلمان در داخل بسته های پلم شده خود در یک پوشش کاغذی به رنگ کارتونی قرار می گیرد تا در هنگام حمل و نقل از ضربه خوردن این مانومتر جلو گیری شود .

وزن مانومتر  

یکی دیگر از راههای دیگر که مشتریان عزیز میتوانند نسبت به اصل بودن این مانومترها توجه داشته باشند وزن این رگلاتورها میباشد که در همه مدلهای آن یکسان است که وزن مانومتر زینسر آلمان اصلی 1 کیلوو ششصد گرم میباشد .

تفاوت با نمونه چینی 

  1. بسته بندی آنها یونولیتی
  2. بدنه مانومتر غیر اصلی بعد از ریخته گی با سایش و آبکاری تغییر رنگ و شکل داده شده است.
  3. در اکثر آنها کلمه ساخت آلمان درج نشده است و در برخی از آنها کلمه Standard Germany نوشته شده است.
  4.  باز و بسته شدن سخت شیر مانومتر زینسر چینی 

نکته :

توجه داشته باشید که در بسیاری از فروشگاهها دیده شده است که مانومتر زینسر جینی با برند Standard Germany را در داخل پک اصلی قراردارده و به جای مانومتر زینسر آلمان به فروش میرسانند 

لیست محصولات مانومتر زینسر آلمان 

مانومتر زینسر آلمان
  1. اکسیژن
  2. استیلن 
  3. آرگون , CO2
  4. نیتروژن ( ازت )
  5. فلومتردار آرگون CO2
  6. تک گیج

توضیحات فنی درمورد مانومترهای این برند برای گازهای مخصوص موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان  

مانومتر زینسر آلمان گاز اکسیژن

جنس بدنه از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتر دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد.

 زینسر گاز اکسیژن
جنس بدنهبرنجی
نوع گیجویکا ( WIKAI )
فشار بار ورودی200 بار
فشار با خروجی10 بار

مانومتر زینسر آلمان گاز استیلن 

جنس بدنه از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 40 بار را تحمل کند این مدل مانومتر دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 40 بار و در قسمت خروجی فشار آن  2.5 باردقیقه میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد.

مانومتر زینسر آلمان گاز استیلن 
جنس بدنهبرنجی
نوع گیجویکا ( WIKAI )
فشار بار ورودی40 بار
فشار با خروجی2/5 بار

مانومتر زینسر آلمان آرگون / CO2

جنس بدنه مانومترCO2 زینسر آلمان از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتر دارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 30 لیتر بردقیقه میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد.

CO2 زینسر
جنس بدنهبرنجی
نوع گیجویکا ( WIKAI )
فشار بار ورودی200 بار
فشار با خروجی30 لیتر بردقیقه

مانومتر زینسر آلمان نیتروژن یا ازت

جنس بدنه از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ بر 200 بار را تحمل کند این مدل مانومتردارای دو گیج که در قسمت ورودی فشار گیج 315 و در قسمت خروجی فشار آن 10 بار  میباشد که این فشار ( در قسنت خروجی ) را میتوان با فلکهای که در قسمت پائین قرار دارد تنظیم کرد لازم به ذکر است که بعضی از مشتریان گرامی مانومتر گاز اکسیژن را بجای نیتروژن استفاده مینمایند که این عمل خلاف مقررات بین المللی گازها میباشد چون گاز نیتروژن چرب بوده و باعث از بین رفتن سریع دیافراگم مانومتر ( در اکسیژن ) میشود به همین استفاده از مانومتر اکسیژن بجای نیتروژن جدا خوداری فرمائید.

رگلاتور نیتروژن
جنس بدنهبرنجی
نوع گیجویکا ( WIKAI )
فشار بار ورودی200 بار
فشار با خروجی10 بار

مانومتر زینسر آلمان فلومتردار آرگون CO2

این مدل دارای بدنه ای ازجنس برنج و میباشد که میتواند فشار بالغ بر 200 بار را تحمل کند از رگلاتور فلومتردار میتوان در کار کار هایی که اجتیاج به مقدار فلوی خروجی است استفادده کرد , از مانومتر زینسر آلمان فلومتردار آرگون در جوشکاری آگون و CO2 نیز میتوان بهره برد CO2

رگلاتور زینسر آلمان فلومتردار آرگون CO2
جنس بدنهبرنجی
نوع گیجویکا ( WIKAI )
فشار بار ورودی200 بار
فشار با خروجی30 لیتر بر دقیقه

قیمت

محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که محصول زینسر نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

ضمنا :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع مانومتر های برنجی , آب کروم و استیل را قبل می کند.

همچنین بخوانید

مانومتر کپسول گاز دارای درجه هایی جهت نمایش میزان فشار گاز درون کپسول و فشار بار خروجی و مورد استفاده کاربر میباشند. درجه مانومتر براساس برای نمایش میزان گازها موجود داخل کپسول میباشد که هر کدادم در گازها برای نمایش از درجه های متفاوتی برخوردار میباشند .  درجه اکسیژن بر اساس بار ساخته شده است که معمولا درجه 315 بار […]

پشت بند مانومتر هنگامی که شیر کپسول رزوه آن دچار اشکال میشود یا به کل خورده می شود بر روی شیر اکسیژن سوار می شود و به راحتی اکسیژن انتقال پیدا می کند. تنگ به مانومتر متصل شده و از سمت دیگر به شیر سیلندر وصل میشود و توسط پیچ و فنر برگشتی قابل محکم و […]

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع مانومترهای صنعتی و آزمایشگاهی لیست محصولات مانومتر هریس آمریکا را با شکل مورد نظر درخدمت مشتریان عزیز ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم . لیست محصولات و مشحصات فنی مانومتر هریس  مانومتر هریس آمریکا اکسیژن جنس بدنه هریس آمریکا اکسیژن از برنج می باشد که میتواند فشاری بالغ […]

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع مانومتر های صنعتی و آزمایشگاهی لیست محصولات شرکت ایلدیز ترکیه را در خدمت مشتریان عزیز ارائه کرده که در ادامه به آن می پردازیم مانومتر ایلدیز ترکیه شرکت ایلذیز ترکیه دارای مانومتر های مختلف برای انواع گازها طبی , صنعتی و آزمایشگاهی میباشد مانومتر الذیز ترکیه ازجهاتی بسیار شبیه مانومترهای گلور سوئیس […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید