رگلاتور آرگون

رگلاتور آرگون

رگلاتور آرگون یا فشار شکنهای گاز آرگون جهت کاهش فشار گاز آرگون درون کپسول آرگون یا سیلندر آرگون و همچنین برای تنظیم میزان گاز خروجی آرگون جهت استفاده برای جوشکاری آرگون, امور آزمایشگاهی و پژوهشی و ترکیبات گاز آرگون طراحی ساخته شده اند.

​بطور معمول دارای دو نوع دو گیج و فلومتر دار موجود میباشند .

در نوع دوگیج فشار ورودی و خروجی بر حسب بار یا PSI سنجیده میشوند و در نوع فلومتر دار بر اساس دبی خروجی لیتر بر دقیقه سنجیده میشوند.

نکته:

تمام رگلاتور های دو گیج گاز آرگون موجود در بازار همان رگلاتور CO2 هستند که میتوان آنها را برای گاز آرگون نیز استفاده کرد .

گیج تقلیل فشار آرگون co2 دوگیج

این مدل رگلاتور قابلیت استفاده  در هر دو گاز های آرگون co2 میباشد و مشکلی را بوجود نمی آورد .مشتریان عزیز توجه کنید که رنگ این فشار شکن مشکی می باشد و نوع دوگیج قابل ارائه است. از دیگر مدل های این رگلاتور می توان به رگلاتور آرگون تک فلومتر اشاره نمود.

رگلاتور آرگون 66343294

مشاوره خرید

جهت خرید با توجه به تنوع بالای این مدل شما میتوانید با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در زمینه تامین این برند طبی , صنعتی و آزمایشگاهی در ارتباط باشید.

برندهای تولیدکننده رگلاتور آرگون

انواع برند در بازار موجود می باشد که توسط کشورهای مختلف تولید و ارائه میگردد. در این قسمت به برخی از برندهای معروف اشاره خواهیم داشت :

  1. مکسی ایتالیا
  2. زینسر آلمان
  3. توان جم
  4. گلور سوئیس
  5. زینسر چینی
  6. طرح مکسی
  7. کسولد ترک

مانومتر کپسول آرگون

در این قسمت توضیحاتی در خصوص این محصول داده شده است که مطالعه فرمودید.

رگلاتور آرگون معرفی شده در این بخش در خصوص مکان ها صنعتی از جمله پالایشگاههای تزریق خلع نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

در صورتی که شما به دنبال محصول هستید !

در طولانی مدت برای انقال گاز مشکلی ایجاد نکند باید از نوع دو گیج این رگلاتور استفاده کنید .

که می توانید رگلاتور مدل دوگیج معرفی شده را مشاهده نمایید.

رنگ استفاده شده در این محصول از رنگ مشکی است .

در تمامی محصولات مشابه برای استفاده از گاز آرگون می باشد .

در خصوص رنگ مشکی و استاندارد تولید و عرضه می گردد.

رگلاتور آرگون 66343294

در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع رگلاتور های طبی , صنعتی و آزمایشگاهی  پذیرفته می شود.

همچنین بخوانید

رگلاتور گاز هلیوم برای تنظیم فشار و کنترل آن در انواع کپسول های گازی مورد استفاده قرار می گیرند. رگلاتور می تواند فشار بالای گاز خارج شونده از کپسول را تا حدی کاهش دهند که گازمورد نیاز مصرف کننده را تامین نماید .گاز درون کپسول ها دارای فشار بالغ بر200 بار هستند و عملاً بدون مانومتر گاز هلیوم نمی […]

گلاتور پروپان با فشار ورودی 40 بار و فشار خروجی از 1 بار الی 10 بار از جنس برنج با پوشش کروم و همچنین استیل 316 اتصال این رگلاتور از 1/8 اینچ الی 1 اینج می باشد. تقلیل کننده فشار گاز پروپان  رگلاتور پروپان ، یک تنظیم کننده جریان فشار است که بطور خودکار جریان مایع یا گاز […]

رگلاتور متان دارای فشار ورودی 200 بار و تنظیم فشار خروجی 0 تا 10 بار با اتصال 4/1 اینچ چپ گرد می باشد  این کاملا آتش زا بودن و در رده FULL GAS قرار میگیرد , رنگ این رگلاتور قرمز بوده قالبا دیده میشود افرادی که با گاز متان سرو کار دارند از رگلاتورهای که فشار کاری آنها […]

فشار شکن هیدروژن یا رگلاتور هیدروژن به علت قابل انفجار بودن گاز باید از دقت بسیار بالایی در تنظیم فشار خروجی سیلندرهای حاوی گاز باشند همچنین کالیبره این دسته برای جلوگیری از نشت گاز هیدروژن به علت خطر انفجار آن بایستی بسیار دقیق ت از گازهای دیگر باشد و از این رو باید توسط شرکتهای معتبر و […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید