انواع سرپیک طلاسازی

با ایجاد این صفحه قصد داریم برخی از انواع سرپیک طلاسازی را به شما عزیزان معرفی کنیم . این مدل سرپیک ها دارای انواع بسیار گوناگونی هستند که با توجه به فعالیت کاری افراد طبقه بندی می شوند . در این دسته بندی ها، نوع جنس، نوع برند موجود در بازار  اهمیت بالایی برخوردار است. در زیر به معرفی برخی از انواع آن میپردازیم.

در این صفحه می خوانید:

انواع سرپیک طلاسازی :

انواع سرپیک طلاسازی

قیمت

با توجه به گوناگونی انواع سرپیک طلاسازی و وجود عرضه کنندگان متعدد در این صنعت، قیمت سرپیک طلاسازی مختلفی در اینترنت و جاهای دیگر منتشر شده است. همین امر باعث سردرگمی بسیاری از مشتریان این محصول شده است و خیلی دیگر از مخاطبین با قیمت های بالایی این کالا را تهیه کرده اند.

حال ما ( توسعه صنعت ایرانیان ) برای رفع این مشکل قیمت سرپیک طلاسازی را برای شما نمایش داده ایم. انشاالله که این اطلاعات برای شما عزیزان مفید باشد.

نام محصولدسته بندیوضعیتقیمت به ریال
موریس تایوانزرگریموجود
اسمیت چینزرگریموجود
اسمیت آمریکازرگریموجود
RICHOزرگریموجود
گلور سوئیسزرگریموجود


برند های مختلفی در تولید این محصول سهیم بوده اند که از جمله آنان می توان به موریس تایوان اشاره نمود. مجموعه جوش و برش نریمان به صورت مستقیم فرشنده چهارسره جوش طلاسازی می باشد که تعمیرکاران این زمینه قادر خواهند بود پک یا به صورت جداگانه خریداری نمایند.

این محصول برخلاف مدلهای دیگر از سری های با طول کوچکتر برخوردار است. قطر شیلنگ ها کوچکتر و نرمی در این محصول موجب انعطاف بیشتر است. بهتر است با محصول صنعتی سرپیک جوش موریس مقایسه نمایید.

  • موریس تایوان
  • اسمیت چینی

دو محصول محبوب در کشورمان است. که مورد استقبال تعمیرکاران این زمینه قرار گرفت. وزن پایین دسته ، کیفیت و قیمت مناسب منجرب فروش خوبی را به خود اختصاص بدهند.

قیمت خرید دسته جوش طلاسازی نسبت به محصولات صنعتی بسیار ارزان تر است. این محصول از وزن و مواد اولیه کمتری در ساخت استفاده نموده است.

در صورتی که برای کار صنعتی نیاز به سرپیک دارید. قادرید از محصول سرپیک جوشکاری ذوبان ایرانی استفاده نمایید.

همچنین بخوانید

سرپیک جوشکاری طلاسازی یکی از محصولات ساخته شده شرکت اسمیت آمریکا است که برای جوش های ریز و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد . به این سرپیک  ، سرپیک ظریفکاری نیز می گویند . این سرپیک توانایی جوشکاری از 0.1 میلیمتر به بالا را دارد . شکل ظاهری دسته و نازل های آن نیز […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید