تنگستن جوشکاری آرگون

تنگستن جوشکاری آرگون

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده تنگستن در سایزهای 1/6 ، 2/4 ، 3/2 و 4 و  رنگ های مختلفدر بازار ایران میباشد توجه داشته باشید که رنگ تنگستن ها نشان دهنده نوع  کارایی آن برروی فلزات می باشد از انجا که تنگسن ته قرمز برای جوشکاری استیل و آهن است بسیار پر مصرف میباشد در تنگستن جوشکاری آرگون نوع قرمز آن در سایز 2.4 پر مصرف ترین تنگستن موجود در بازار میباشد.

نکته :

توجه داشته باشید که اگر فروشنده هستید و میخواهید بدانید که برای شروع فروش این محصول از چه چه مدل تنگستنی خرید کنید که زودتر به فروش برسد.

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان اولویت را به تنگستن ته قرمز و در  سایز 2.4  میدهد. تنگستن در جوشکاری هایی که با سیستم TIG که دارای کپسول ، رگلاتور آرگون , تورچ آرگون و سایر تجهیزات می باشد استفاده خواهد شد.

تنگستن جوشکاری آرگون

 • سایز 1.6
 • سایز 2.4
 • سایز 3.2
 • سایز 4

رنگ های تنگستن

 1. قرمز
 2. فیروزه ای
 3. مشکی
 4. نقره ای
 5. طلایی
 6. سبز
 7. سفید
 8. طوسی
تنگستن آرگون

مشخصات فنی و کاربرد تنگستن جوشکاری آرگون

تنگستن جوشکاری

تنگستن جوشکاری آرگون سر قرمز

تنگستن ته قرمز بصورت عمده در جوشکاری های DC از قبیل فولادهای کربنی و فولادهای ضد زنگ و نیکل و تیتانیوم مورد استفاده قرار میگیرد و در موارد خاص جوشکاری AC همچون برای ضخامت سنج الومینیوم و فلزات با ضخامت کمتر از 0.06 اینچ استفاده می شود.

این محصول دارای رادیو اکتیو بوده و به همین دلیل هنگام کار با این تنگستن باید موارد ایمنی را رعایت کرد.

تنگستن با 2 درصد توریم …AWS Classification: EWTH-2

تنگستن جوشکاری آرگون سر قرمز 

تنگستن قرمز در چهار سایز مصرفی

 1. قرمز سایز 1.6
 2. قرمز سایز 2.4
 3. قرمز سایز 3.2
 4. قرمز سایز 4

با برند های متفاوت در این فروشگاه موجود میباشد.

تنگستن جوشکاری آرگون سر طوسی

از دسته الکترود هایی است.که با هر دو فرایند الکتریکی AC و DC کاربرد دارد .تنگستن ته طوسی دارای سریوم است. و برای جوشکاری آمپرهای بالاتر از تنگستن خالص ( سبز )  با پاشش کمتر کاربرد دارد . این محصول سختی بسیار خوبی دارد و شروع قوس خوب و ثبات قوس بهتر از الکترود خالص(سبز) دارد . از این محصول برای جوشکاری فلزات آلیاژهای آلومینیوم و منیزیوم مورد استفاده قرار می گیرد .

تنگستن جوشکاری آرگون سر طوسی 1 

تنگستن ته طوسی در سه سایز مصرفی

 • طوسی سایز 1.6
 • طوسی سایز 2.4
 • طوسی سایز 3.2

با برند های متفاوت در این فروشگاه موجود میباشد.

تنگستن جوشکاری آرگون سر سبز

تنگستن سر سبز حاوی 99.50 درصد تنگستن است، به همین علت به الکترود خالص معروف می باشند که دارای بالاترین میزان مصرف در تمام الکترود ها و به طور معمول نسبت به همتایان آلیاژی آنها ارزان تر است. این تنگستن برای جریان های متوسط و پائین مناسب تر است. از این تنگستن زمانی استفاده می شود که حساسیت کار کمتر است. اگر از این محصول در شدت جریان های بالاتر از مقادیر معین شده استفاده شود نرخ مصرف تدریجی آنها افزایش می یابد.

تنگستن ته سبز هنگام گرم شدن نوک تمیز و کروی را تشکیل می دهد و برای جوشکاری AC با موج متعادل، پایداری قوس بسیار خوبی را ایجاد می کند. این قطعه برای جوشکاری آلومینیوم و جوشکاری منیزیوم قابل استفاده است و پایداری قوس خوبی را فراهم می کند.

این نوع جوش معمولا برای جوشکاری DC مورد استفاده قرار نمی گیرد زیرا شروع قوس تنگستن جوشکاری آرگون ته سبز به قدرت ته قرمز و الکترود تنگستن طوسی نمی باشد، اما الکترود تنگستن سبز قوس با پایداری عالی و طول عمر بالا ایجاد می کند  و همچنین باعث آلودگی کمتری در جوش می شوند.

تنگستن خالص …AWS Classification: EWP

تنگستن جوشکاری آرگون سر سبز

تنگستن ته سبز در سه سایز مصرفی

 1. سبز سایز 1
 2. سبز سایز 1.6
 3. سبز سایز 2.4
 4. سبز سایز 3.2
 5. سبز سایز 4

با برند های متفاوت در این فروشگاه موجود میباشد.

تنگستن جوشکاری آرگون سر طلایی

این محصول یکی ار بهترین ها در جوشکاری آرگون میباشد  چرا که هم رادیواکتیو نیست و هم بسیار برای جوشکاری DC مناسب استهرچند در جوشکاری AC نیز جواب خود را پس داده است. کاربری این مدل تنگستن برای فلزاتی مانند آهن , نیکل , تیتانیوم , استلس استیل و آلومینیوم و میباشد.

تنگستن جوشکاری آرگون سر طلایی

تنگستن ته طلایی در سه سایز مصرفی

 1. طلایی سایز 1
 2. طلایی سایز 1.6
 3. طلایی سایز 2.4
 4. طلایی سایز 3.2
 5. طلایی سایز 4

با برند های متفاوت در این فروشگاه موجود میباشد.

تنگستن جوشکاری آرگون ته فیروزه ای

تنگستن فیروزه ای دارای یتریوم است و برای جوشکاری در هر دوحالت AC و DC  مناسب است . این نوع از الکترود دارای خواص مشابه با الکترود طوسی و قرمز دارد . این محصول برای جوشکاری همه نوع از آلیاژها مناسب است . این نوع از الکترود بدون پاشش و کاملا بدون ضرر است و برای همه آمپرها مناسب می باشد .
این محصول الکترود غیرمصرفی است که دارای رنگ های مختلف است یعنی به %۲ یتریوم داریم که آلیاژهای آهن ، استیل ، مس ، آهن و تیتانیوم را می تواند جوشکاری نماید.

تنگستن جوشکاری آرگون ته فیروزه ای

تنگستن ته فیروزه ای در سه سایز مصرفی

 1. فیروزه ای سایز 1
 2. فیروزه ای سایز 1.6
 3. فیروزه ای سایز 2.4
 4. فیروزه ای سایز 3.2
 5. فیروزه ای سایز 4

با برند های متفاوت در این فروشگاه موجود میباشد.

انواع تنگستن جوشکاری آرگون موجود در فروشگاه

 1. مکسز
 2. تیویکو
 3. طلق آبی
 4. پارول
 5. اورلیکن
 6. مکس ولد

نحوه فروش تنگستن جوشکاری تورچ آرگون

محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که تنگستن جوشکاری آرگون نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

ضمنا :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع تورچهای آرگون سوئیچ دار و تورچ آرگون شیر دار را قبل می کند.

اسامی متفاوت تنگستن جوشکاری آرگون

بعضی از مشتریان عزیز در محل کار خود تنگستن را بصورت عامیانه به الکترود آرگون یا الکترود تنگستن نام میبردند که این امر موجب شده است که این مشتریان عزیز این نام هارا در هنگام خرید به فروشنده اعلام کنند . الکترود تنگستن نبز یکی از نام های این محصول می باشد.

اشاره :

به دلیل این که الکترود جوشکاری برق مورد استفاده عمومی جوشکاران  قرار گرفته است . از این سو به محصول فوق الکترود تنگستن نیز میگویند.

توجه داشته یاشید :

محصول فوق در جوشکاری تیگ TIG بوسیله تورچ آرگون مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تنگستن جوشکاری آرگون به این موضوع در توضیحات فوق را اشاره کرده است.