توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع دستگاه لوله خم کن ( دستی , برقی و هیدرولیک ) برای لوله های به قطر های متفاوت در مرحله اول در مورد سایز خم لوله ها و انواع این مدل دستگاه توضیحاتی را ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم .

دستگاه لوله خم کن

دستگاه لوله خم کن

لوله خم کن های دارای قدرت بسیار بالا و در سایزهای 2, 3 ,4 ,5 اینچ موجود می باشند قابلیت خم کاری لوله تا قطر 114 و ضخامت 7 میلیمتر را دارا هستند این لوله خم کن ها برای خم کاری لوله های سنگین مناسبند و دارای سیستم تنظیم و کنترل دیجیتال برای تنظیم سرعت می باشند قطعات الکترونیکی استفاده شده در دستگاهها برند اشنایدر آلمان میباشند.

انواع دستگاه لوله خم کن 

  1. دستگاه لوله خم کن دستی 
  2. دستگاه لوله خم کن برقی
  3. دستگاه لوله خم کن هیدرولیک 

دستگاه لوله خم کن66349063

مزایای این لوله خم کن ها 

قابلیت خم کاری لوله با کمترین شعاع خم و خم کاری بدون چروک شدگی و دفرم شدن لوله می باشد ازاین دستگاههای خم کن لوله جهت خم کاری فرفورژه نیز استفاده می شود که خم هایی بسیار ظریف وبا کیفیت ایجاد می کند

 خم کن لوله و پروفیل

این مدل لوله خم کن ها دارای 2 محور می باشند

  1. محور  فیدر
  2. محور خم کاری لوله

این مدل دستگاه ها توانایی خم کاری لوله با ضخامت های بسیار پائین و با کیفیت بسیار بالا را دارد با توجه به اینکه این دستگاه های خم کن لوله دارای مندریل می باشند این توانایی را دارند که لوله ها ی با ضخامت بسیار پایین را بدون چروک شدگی و دفرم شدن خم کنند در سایز مختلفی این لوله خم کن ها موجود می باشند و بزرگترین سایز آنها 114 میلی متر می باشد 

دستگاه لوله خم کن  و پروفیل هیدرو لیک

این لوله خم کن ها پر فروش ترین دستگاه های خم کن با پایین ترین قیمت و کیفیت بالا هستند دارای بندریل می باشند و توانایی خم کاری لوله تا قطر 32 میلیمتر و ضخامت 2/5 میلی متر را دارند , سیستم فک دستگاه لوله خم کن هیدرولیک بوده و عملیات خم کاری لوله به صورت موتورگیر بکس انجام می شود .

لوله خم کن  و پروفیل هیدرو لیک66349063

دستگاه لوله خم کن دستی 

دستگاه خم کن لوله دستی با مشخصات دقیقی تولید شده و در هنگام کار نیز از دقت بالایی برخوردار است. این دستگاه برای فرم دادن، منحرف کردن لوله از مسیر و یا دیگر انواع خم کردن لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرض کنید می‌خواهیدenlightened

یک خم 90 درجه داشته باشید که با فاصله 4 اینچ از لبه ی لوله شروع می‌شود و با فاصله ی 4 اینچ از آن یک خم 180 درجه داشته باشید، با دستگاه خم کن لوله دستی می‌توانید به راحتی و با دقت بالا لوله چنین شکلی را در لوله ایجاد کنید و در عین حال هیچ آسیبی هم به لوله وارد نشود.

لوله خم کن دستی66349063

دستگاه لوله خم کن برقی

این دستگاه دارای قدرت بسیار بالایی بوده و در سایزهای مختلف موجود می باشد. دستگاه  قابلیت خم کاری انواع لوله ها با کمترین شعاع خم و خم کاری بدون چروک شدگی و دفرمه شدن را دارند.(ازاین دستگاه جهت خم کاری فرفورژه نیز استفاده می شود که خم هایی بسیار ظریف وبا کیفیت ایجاد می کند)  قابلیت خم کاری لوله تا قطر 114 و ضخامت 7 میلیمتر را دارا هستند مناسب برای خم کاری لوله های سنگین بدون دفرمگی و ایجاد چروک دارای سیستم تنظیم و کنترل دیجیتال برای تنظیم سرعت می باشند .

دستگاه لوله خم کن برقی

فروش دستگاه لوله خم کن

 مجموعه توسعه صنعت ایرانیان توانسته است در مدلهای مختلفی از دستگاه لوله خم کن بر فعالیت نماید. دستگاه لوله خم کن از گذشته دارای ظاهری مشخص بوده که تا امروز هیچ تغییر ظاهری نداشته است  

موضوعی که در این بخش باید به آن اشاره نماییم این است که دستگاه لوله خم کن  معرفی شده در این بخش بردر این قسمت اگر بخواهیم از بیشترین فروش و مصرف در بین محصولات معرفی شده اشاره نماییم .

این مجموعه توانسته است با استفاده از کارشناسان در این  زمینه مشاوره مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهد smiley 

Scroll to Top