کپسول گاز 40 لیتری

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده کپسول گاز 40 لیتری توضیحاتی را در مورد کاربرد این کپسول طبی , صنعتی و آزمایشگاهی ارائه کرده که در ادامه به آن میپردازیم

کپسول گاز 40 لیتری

کپسول گاز 40 لیتری

کپسول گاز 40 لیتری بزرگترین سایز معمول سیلندرهای صنعتی و شاید بتوان گفت که پر مصرف ترین آن هاست. سیلندرهای 40 لیتری اغلب از آلیاژهای فولاد ساخته شده و در رنگ های مختلفی که هر کدام مخصوص به یک گاز است ذخیره می شوند. کپسول گاز40 لیتری فولادی مقاومت بسیار خوبی در فشارهای بالای انواع گازها از خود نشان می دهد. لازم به ذکر است که کپسول های 40 لیتری اغلب در دو نوع کوتاه و بلند عرضه می شود که نوع بلند آن متداول تر است.

کپسول گاز 40 لیتری66349063

انواع کپسول گاز 40 لیتری 

برای استفاده در سیستم هوا گاز از کپسول های مختلفی می توان استفاده کرد که کپسول هوا گاز معرفی شده در این بخش دارای دو مدل چینی و ایرانی در بازار ایران میباشد

کپسول گاز 40 لیتری ایرانی

خوشبختانه مفتخریم به اطلاع برسانیم که تولید کننده ایرانی توانسته است; کپسول ها را با کیفیت برتر ، وزن سبکتر و قیمت مناسبتر در ایران عزیزمان تولید و در اختیار شما قراردهند , کپسول گاز 40 لیتری ایرانی قابل استفاده برای انواع گازهای متفاوت می باشد. به دلیل رعایت نکات ایمنی در شیر کپسول گاز و سایر موارد، اجزا قابل تغییر می باشند.

کپسول گاز 40 لیتری ایرانی66349063

 

کپسول گاز 40 لیتری چینی 

یکی از قدیمی ترین کپسول این مدل کپسول میباشد که در اختیار مشتریان قرار میگیرد , تمامی کپسول گاز 40 لیتری چینی طرح ژاپن به صورت نو در رنگ های مختلف و به صورت خالی یا شارژ شده با گازهای اکسیژن، آرگون، ازت،  و یا گازکربنیک و یا بدون شارژ همراه با مجوزهای استاندارد ایران و سرتیفیکیت های قابل قبول موسسه استاندارد ایران در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان موجود می باشد و ارسال آن به سرتاسر ایران امکان پذیر می باشد

کپسول گاز 40 لیتری چینی

ساخت کپسول

کپسول گاز 40 لیتری در کشور های متفاوتی ساخته میشود که در ایران نیز این کپسول ها هم موجود است که نام این کشورها به شرح زیر می باشد :

 • کپسول گاز 40 لیتری ساخت کشور کره 
 • کپسول گاز 40 لیتری ساخت کشور ژاپن
 • کپسول گاز 40 لیتری ساخت کشور هند
 • کپسول گاز 40 لیتری ساخت کشور چین
 • کپسول گاز 40 لیتری ساخت کشور ایران

با تولید کپسول 40 لیتری در ایران، واردات این سایز کپسول مقرون به صرفه نبوده و کم کم از چرخه فروش خارج شده اند.

ساخت کپسول66349063

کاربرد کپسول گاز 40 لیتری

 • از مهمترین کاربرد های سیلندر یا کپسول گاز 40 لیتری می توان به استفاده آنها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی اشاره کرد.
 • یکی دیگر از مصارف سیلندر یا کپسول گاز 40 لیتری ، قابلیت (سری کردن )پالت کردن آنها و استفاده در کارخانه ها جهت نگهداری و ذخیره گازهای مختلف می باشد.
 • از کپسول گاز 40 لیتری می توان جهت شارژ گاز اکسیژن، برای تنفس بیماران در بیمارستان ها و درمانگاه ها و سایر مراکز پزشکی استفاده کرد.
 • از کپسول گاز 40 لیتری نیز در صافکاری|ساختمان سازی|تولیدات صنعتی و … استفاده می شود.

اصول ایمنی در کپسول گاز 40 لیتری 

 1. از پرت کردن و افتادن کپسول گاز40 لیتری از ارتفاع بر بروی زمین جلوگیری شود.
 2. مراقب باشید در زمان حمل و نقل کپسول گاز40 لیتری به شیر یا والو آن ضربه شدید وارد نشود.
 3. شیر کپسول گاز40 لیتری زمانیکه با هر گازی شارژ شده است باز نماند.
 4. از وارد شدن ضربه شدید به بدنه کپسول گاز40 لیتری بوسیله اجسامی که دارای سطح تیز و یا برنده هستند جلوگیری شود.
 5. در هنگام حمل با وسیله نقلیه در جای خود محکم شود تا از پرت شدن به طرفین در هنگام رانندگی جلوگیری شود.
 6. به هیچ وجه کپسول گاز40 لیتری را زمانیکه بدنه آن ازحالت استاندارد به علت ضربه خارج شده است یا بر اثر برخورد اجسام نوک تیز اسیب دیده است دوباره شارژ گاز نکنید.

مقدار فشار کاری و تستی کپسول گاز 40 لیتری

کپسول گاز 40 لیتری مهم ترین کپسول اکسیژن صنعتی و پزشکی است است. البته گاهی در مراکز صنعتی کپسول های گاز 50 لیتری هم استفاده می شود. بعد از کپسول گاز 10 لیتری کپسول گاز 40 لیتری بیشترین کاربرد را دارد. جنس کپسول گاز 40 لیتری از کربن فولاد است و متوسط ضخامت دیواره کپسول ۵,۷ میلی متر است. استحکام تسلیم آن نزدیک به ۳۰۰ بار است در حالی که فشار کاری معمول بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ بار می باشد.

رنگ بدنه کپسول گاز 40 لیتری در شرایط مختلف

کپسول گاز 40 لیتری پزشکی به رنگ سفید است. اما سیلندر اکسیژن صنعتی آن به رنگ سیاه عرضه می شود. اما هر دو کپسول در سایر مشخصات کاملا یکسان هستند. همان طور که  توضیح داده شده یکی از کاربردهای مهم کپسول اکسیژن در صنعت جوش و برش است که کپسول اکسیژن جوشکاری نیز اغلب 40 لیتری است. همچنین کپسول گاز 40  لیتری کاربردهای زیادی هم در بیمارستان ها جهت تنفس بیماران دارد. با اینکه اندازه و وزن این کپسول ها زیاد است اما به دلیل حجم گاز بیشتری که در خود جای می دهد بیشتر برای کاربردهای ثابت مورد استقبال قرار می گیرد

مشخصات فنی کپسول گاز 40 لیتری 

 

 1. فشار کاری کپسول گاز 40 لیتری : 150 و 200 بار
 2. فشار آزمون کپسول گاز 40 لیتری : 250 و 300 بار
 3. استاندارد کپسول گاز 40 لیتری : ISO8909
 4. وزن کپسول گاز 40 لیتری : 40 تا 50 کیلو گرم
 5. استاندارد شیر کپسول گاز 40 لیتری : DIN6 , BS3
 6. نوع جنس کپسول گاز 40 لیتری : لوله و پلیت
 7. تست دورهای کپسول گاز 40 لیتری : 5 سال یکبار
 8. ضخامت بدنه کپسول گاز 40 لیتری : 5.8 میلیمتر

 

اجزاء تشکیل دهنده کپسول گاز 40 لیتری 

 • یک بالن 140 سانتی مشکی فلزی
 • وزن بالن 40 تا 50 کیلوگرم
 • شیرکپسول 
 • کلاهک کپسول

نکتهenlightened

 در کپسول گاز 40 لیتری شیر کپسول آن قابل تعویض میباشد , لازم بذکر است که شما میتوانید شیر کپسول را مطابق با گاز مورد نظر تعویض کنید 

نحوه حمل و نقل کپسول گاز 40 لیتری 

نحوه حمل و نقل کپسول گاز 40 لیتری66349063

نکتهenlightened:

مشتریان عزیز توجه داشته باشید که حمل و نقل کپسول گاز 40 لیتری با گاری یا چرخ حمل کپسول به راحتی صورت میگیرد که این گاری ها در دو مدل چرخ حمل کپسول دو قلو و تک قلو در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان موجود میباشد 

فروش کپسول گاز 40 لیتری با قیمت مناسب

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده  عمده و خرده کپسول گاز 40 لیتری در بازار ایران می باشد . قیمت کپسول گاز 40 لیتری با توجه به نوع مصرف خود  باعث رقابت و فروش بالا در بازار ایران شده است این مسئله موجب میشود تا فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان قیمت مناسبی را خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد .

فروش کپسول گاز 40 لیتری با قیمت مناسب66349063

دلیل تفاوت قیمت کپسول گاز 40 لیتری

مشتریان زمانی که شما قصد خرید کپسول نو را داشته باشید ، دلایل کمی وجود دارد که قیمت در فروشگاه های مختلف متفاوت خواهد بود.

واردکننده یا فروشنده جزء

مشتریان عزیز توجه کنید اینکه از فروشگاهی که خرید می کنید خود یک وارد کننده است یا فروشنده جزء مسئله بسیار مهمی میباشد و متفاوت . در واقع تفاوت قیمت در نوع خرید از واردکننده است یا از واسطه ..

سال ساخت کپسول

سال ساخت  کپسول گاز 40 لیتری در قیمت بسیار مهم میباشد مشتریان عزیز توجه داشته باشید که در هنگام خرید سال ساخت به سال میلادی بوده که بر روی کپسول حک شده است  

ساخت کدام کشور است 

مشتریان عزیز توجه داشته باشید که در بازار ایران دو نوع کپسول گاز 40 لیتری وجود دارد مدل ایرانی و چینی که باعث داشتن دو قیمت در بازار است 

قیمت کپسول گاز 40 لیتری

کپسول گاز 40 لیتری در صنعت جوش و برش با استفاده از هواگاز که باعث شده است مشتریان زیادی داشته باشد. قیمت کپسول گاز 40 لیتری چند است و از کجا خریداری کنیم ، عناوینی هستند که بسیاری از مشتریان را با چالشی روبرو کرده است .

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان با توانایی بر داشته های خود توانسته است ،نیاز مشتریان خود را مرتفع و کپسول گاز 40 لیتری  مورد نیاز آنها را تامین نماییم. از این سو اگر از مجموعه ما قصد خرید داشته باشید ، خواهیم توانست محصول فوق را با قیمت مناسب تهیه نماییم. 

کپسول گاز 40 لیتری فولادی همراه به سه صورت عرضه می شود 

 1. مدل اول  آن همانند سایر کپسولها دارای شیر ساده مخصوص گازهای حنثی غیر از گاز CO2 است
 2. مدل دوم تحویل برای گازهای آتش زا که باشیر توپیچ چپ   
 3. مدل سوم برای مخصوص گاز CO2 باشیر سوپاپ دار 

این مجموعه توانسته است با استفاده از کارشناسان در این  زمینه مشاوره مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهدsmiley

Scroll to Top