سنگ ساب و برش

سنگ ساب و برش

سنگ ساب و برش در دسته ساینده‌های فلز و سنگ طبقه‌بندی می‌شوند, این محصول از هزاران دانه کوچک ساینده  تشکیل شده‌ است که توسط یک ترکیب رزین عالی به هم چسبیده و با چسب مخصوص فایبرگلس تقویت می‌شوند. بسته به نوع و کاربرد صفحه سنگ، ساینده موجود در آن متفاوت است. به طور مثال دانه ساینده تشکیل دهنده صفحه برش سنگ‌ بری، کارباید سیلیکون و دانه ساینده تشکیل دهنده در صفحه سنگ برش آهن و استیل‌بر آلومینیوم اکساید می‌باشد.

مشخصات فنی 

به طور کلی در صنعت تمامی سایندها به دو دسته صفحه برش و صفحه ساب تقسیم می‌شوند.

صفحه های برش و ساب جهت شکل دادن ( ساب ) و بریدن فلز یا سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محصولات  بسته به نوع دانه‌های ساینده تشکیل دهنده و ضخامت به 3 میلیمتر ,  6 میلیمتر , 1 میلیمتر و 1/6 میلیمتر تقسیم بندی می‌شوند:

صفحه برش استیل بر، صفحه برش آهن بر و صفحه برش سنگ بر.

کارایی سنگ های برش و ساب 

ریل بر

سنگ ریل بر برای بریدن ریل ها استفاده می شود صفحه سنگ های ریل بر در شرکت های ریلی مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه سنگ های ریل بر با برند های یوگسلاوی سه ستاره ، کره ای و تیرولیت المان موجود می باشد جهت اطلاع از نحوه استفاده از صفحه سنگ های ریل بر و قیمت آن با ما تماس بگیرید.

پروفیل

انواع پروفیل که جهت بریدن ورق و لوله های پروفیل مورد استفاده قرار میگیرد. پروفیل در سایز و ضخامت مختلف می باشد .

بورس انواع بزرگ و مینی . انواع سنگ های پروفیل بر ، ریل بر و سنگ های مغناطیسی و سنگ الماسه و سنباده.

بزرگ

توسعه صنعت ایرانیان پخش کننده انواع سنگ ساب و برش یوگسلاوی سه ستاره ریز و درشت .سنگ برش کیلینگ سنگ برش کره ای ، سنگ برش چینی ، سنگ برش تیرولیت آهن بر و استیل بر مینی و بزرگ موجود میباشد انواع سنگ های رومیزی الماسه و سمباده سنگ ۱۲/۵ الماسه و سمباده سنگ ۱۵ الماسه و سمباده سنگ ۱۷/۵ سمباده و الماسه سنگ ۲۰الماسه و سمباده انواع سنگ های اره اتشی سنگ های انگشتی الماسه و معمولی سنگ مغناطیسی سنگ های رولی توسعه صنعت ایرانیان با بیش از 20 سال سابقه در فروش انواع سنگ ساب و برش و غیره در خدمت شما دوستان عزیز است جهت اطلاع درباره نوع و کیفیت سنگ های برش و سنگ های ساب و غیره با ما تماس بگیرید .

سنگ ساب مینی

پخش انواع سنگ ساب و برش مینی در برندهای سنگ ساب کیلینگ .سنگ ساب تیرولیت .سنگ ساب هیوندا.سنگ ساب یوگسلاوی .سنگ ساب کرون و سنگ های ساب مینی روی دستگاه فرز آهنگری مینی نصب می شود و کاربرد این نوع سنگ ها ساب است .

سنگ برش مینی

پخش کننده انواع سنگ ساب و برش مینی .انواع سنگ برش مینی استیل بر .آهن بر .مینی پروفیل بر .سنگ برش مینی گرانیت بر و  در مارک و برند مختلف می باشد سنگ برش مینی کیلینگ سنگ برش مینی یوگسلاوی ، سنگ برش مینی هیوندا کره ای ، سنگ برش مینی تیرولیت ، سنگ برش کرون موجود می باشد مینی جهت کار در برش کاری مورد استفاده می باشد و بر روی فرزهای اهنگری مینی نصب میشود ضخامت سنگ برش مینی استیل بر ۱ می باشد و جهت بریدن ورق های استیل استفاده می شود. انواع سنگ های رومیزی ، سنگ های انگشتی ، سنگ های مغناطیسی ، سنگ اره تیزکنی موجود می باشد جهت اطلاع از نوع مینی و قیمت ها با ما تماس بگیرید از سنگ های برش مینی جهت بریدن فلزات استفاده می شود.

انواع سنگ ساب و برش

 1. ستاره ریز
 2. مینی ستاره ریز
 3. مینی ستاره ریز
 4. ستاره ریز
 5. بزرگ هیوندا
 6. سنگ مینی برش هیوندا
 7. سنگ ساب بزرگ هیوندا
 8. مینی گینگ اسپور
 9. سنگ بزرگ کیلینگ اسپور
 10. مینی هیوندا
 11. بزرگ گلینگ اسپور
 12. سنگ برش مینی کلینگ اسپور
 13. مینی تیرولیت
 14. بزرگ تیرولیت
 15. سنگ ساب بزرگ تیرولیت
 16. مینی تیرولیت

سنگ برش

در صنایع فلزی جهت برش دادن استفاده میشود که این سنگ ها در اندازه های مختلف که برای کمتر براده برداشتن از فلز اصولا از سایزهای مختلف آن استفاده میشود و این نوع سنگ ها برای فلز استیل و فلزی دیگر نیز کاربری دارد که به صورت مینی سنگ و برش بزرگ و سنگ بری که اندازه های مختلف دارد مورد استفاده قرار میگیرد

سنگ ساب

این سنگ برای سایش وبه شکل های بزرگ وکوچک که اصطلاحا بصورت مینی وبزرگ گفته میشود جهت استفاده در سازه های فلزی که جوش بصورت برامده در محل جوش دیده میشود . برای از بین بردن این برآمدگیها مورد استفاده قرار میگیرد

این سنگها با برند های مختلف : ستاره ریز هیوندا- کلینگ اسپور , ترولیت وغیره در این فروشگاه موجود می باشد.

ساب و برش