نافی شیر کپسول

نافی شیر کپسول نافی شیر کپسول 66349063

نافی شیر کپسول وسیله ای است که شفت شیر کپسول برروی آن قرار میگیرد ووقتی که شما فلکه کپسول را میبندید نافی شیر کپسول به پائین حرکت کرده و محفظه خروجی گاز را میببندد این وسیله که داخل شیر قرار دارد بسیار پرمصرف و کاربردی میباشد

نکته enlightened:

مشتریان عزیز توجه داشته باشید نافی شیر کپسول در تمامی شیر های کپسول در مدلهای

  1. شیر کپسول استیلن 
  2. شیر کپسول چینی 
  3. شیر کپسول ایرانی

باهم متفاوت هستند هنگام تعویض این قطعه کاربردی به این مهم توجه فرمائید 

مشتریان محصولات را بر اساس برداشت هایی که از آن خواهند نمود ، نامگذاری خواهند کرد. نافی شیر یکی از نام های این محصول می باشد. به دلیل این که نافی شیر کپسول مورد استفاده عمومی صنعت کاران قرار گرفته است و به صورت تکی و عمده مورد فروش در ایران می باشد. از این سو به محصول فوق نافی شیر کپسول خواهند گفت.

بله درست است blush :

این محصول به نام نافی شیر کپسول  شناخته میشود و به دلیل فروش بالای فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان و آشنایی به اصطلاحات مشتریان ، خواهد دانست که نافی کپسول همین محصول بوده و با توجه به نیاز مشتری ، نوع مورد استفاده در شیر مورد نظر ارائه خواهد شد.

محصول فوق در شیر کپسولهای ایرانی و چینی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. فروشگاه به این موضوع محصول فوق را اشاره خواهد نمود. که در مخصوص کپسولهای چینی و ایرانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

از سوی دیگر خواهید دانست که شفت شیر همان نافی شیر کپسول می باشد پس می توان این محصول را با نام شفت شیر نیز شناخت. هر محصول می تواند نام های مختلفی داشته باشد که ما سعی نموده ایم که در تمام سایت رعایت نموده و به آنان اشاره کنیم.

با این کار مشتریان مطمئن خواهند شد که محصول در حال مشاهده همان محصولی است که به دنبال آن خواهند بود. جهت آشنایی بیشتر از صفحه شیر کپسول را مشاهده نمایید.

Scroll to Top