نازل برشکاری موریس

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع تجهیزات هوا برش در بازار تهران می باشد که اقدام به فروش نازل برشکاری موریس در بازار ایران کرده است که در ادامه به این معقوله میپردازیم . نازل برشکاری موریس با توجه به میزان برشکاری دارای سایز هایی متفاوتی می باشد که در سرعت بخشیدن به برش هنگام برشکاری  کمک شایانی  به اپراتور سرپیک برش خواهد کرد. نازل برشکاری موریس را یکی از این برندهای پر مصرف تایوانی در صنعت هوا گازدانست .

نازل برشکاری موریس

نازل برشکاری موریس

 نقطه خروج سیال ( گاز سوختی ) از لوله را نازل  گویند که حتما باید توان تحمل فشار گرمای بسیار بالا را داشته باشد فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان عرضه کننده  انواع لوازم و متطعلقات جوش و برش در سطح کشور می باشد توجه داشته باشید که جنس کلاهک نازل برشکاری موریس جهت افزایش طول عمر آن  صد درصد از جنس مس خالص می باشد در نازل برشکاری موریس  سوزن داخلی آن از جنس برنج در سایزهای مختلف جهت برشکاری های متفاوت می باشد.

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان انواع نازل برشکاری موریس را به قیمت پخش و مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد. نازل های بوتان سایز های متفاوتی دارد که سایزهای 1/8 , 1/16 , 1/32 , 3/64 , 3/32 و 5/64 میباشد. نازل بوتان برای برشکاری با سرپیک برش یکتیکه یا بوتانی  مورد استفاده می باشد .

نازل برشکاری موریس 

مشخصات فنی و میزان برش :

ردیف نام برند  سایز نازل میزان برش
1 نازل  برشکاری موریس 1/32 3 - 6
2 نازل  برشکاری موریس 3/64 5 - 12
3 نازل  برشکاری موریس 1/16 12 - 75
4 نازل  برشکاری موریس 5/64 75 - 100
5 نازل  برشکاری موریس 3/32 100 - 190
6 نازل  برشکاری موریس 1/8 200 - 350

نازل برشکاری مورکس

بسته بندی :

در هر بسته نازل برشکاری موریس تعداد پنج عدد نازل داخل وک پک مشمبایی و در بسته مادر آن تهداد 100 عدد نازل  هر سایسز بصورت یک مدل میباشد که در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد

نازل برشکاری مورکس 

قیمت :

جهت دریافت مشاوره در خصوص انتخاب سایز نازل و اطلاع از قیمت سایزهای نازل برشکاری موریس می توانید با فروشگاه تجهیزات و لوازم جوشکاری و برشکاری هوا گاز توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

Scroll to Top