گرمکن گاز CO2 بهجوش

در جوشکاری صنعتی برای حرارت دادن یا گرم کردن گاز موجود در سیلندرها بسیار کاربرد دارد. از آنجایی که گاز Co2 سرد است (مانند یخ خشک). هر زمان که بخواهیم از آن استفاده کنیم، باید آن را گرم کنیم. برای این کار نیز می توان از گرمکن گاز CO2 بهجوش استفاده نماییم.

تنظیم کننده های جریان سنج و بخاری های CO2 ، اندازه گیری دقیق جریان گاز و توقف تنظیم کننده یخ زدگی محصولات جریان سنج با کیفیت بالا و کم هزینه که برای اندازه گیری دقیق CO2 طراحی شده اند و عملیات جوشکاری MIG خود را بهینه کرده اند.

گرمکن های CO2 بهجوش برای جلوگیری از یخ زدگی تنظیم کننده CO2 و جلوگیری از از دست دادن جریان گاز طراحی شده اند.

 • بدنه آلومینیومی و محفظه انبساط برنجی جامد.
 • عنصر گرمایش کاملا محصور شده است.
 • اتصالات برنجی جامد برای سیلندرهای CO2 ، CGA 320
 • مصرف برق: 100 ولت.
 • برق: 115 /240 ولت ، 50/60 هرتز ، تک فاز.
 • ظرفیت: 90 SCFH
گرمکن بهجوش

در مدل گرمکن گاز CO2 بهجوش، این محصول با استفاده از برق 220 ولت شروع به کار کردن می کند و فشار کاری آن بالغ بر 115 /240 ولت ، 50/60 هرتز ، تک فاز عرضه می شود.

این مدل گرمکن ها انواع مختلفی دارند که شناخته شده ترین آنها معمولا بصورت مدل گامی یا کتابی هستند. مدل گامکی به رنگ زرئ در یک محفظه پلاستیکی فشرده میباشد که بصورت مستقیم و بدون واسطه به کپسولهای گاز متصل و استفاده می شود.

در ادامه اطلاعاتی در مورد مشخصات هر یک از این انواع ارائه شده است که به شرح آنها می پردازیم.

مجموعه توسعه صنعت ایرانیان با توجه به فعالیت با استفاده از co2 در زمینه جوشکاری اقدام به فروش محصولات مورد نیاز همراه این گاز انجام نموده است.

گرمکن co2 به مصرف کننده کمک خواهد کرد که از قطع شدن در حین کار کردن جلوگیری شود.

جهت خرید گرمکن co2 می توانید با مجموعه توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش این مجموعه راهنمایی های لازم را در خصوص فروش گرمکن co2 را به شما ارائه دهند.

نام دیگری که برای این محصول گذاشته شده است که برای گرم کردن مورد استفاده قرار می گیرد. هیتر co2 به ما در استفاده از این گاز و برای جلوگیری از یخ زدگی کمک خواهد کرد.

انتخاب نوع هیتر co2 با توجه به زمان و موقعیت استفاده شما می تواند متفاوت باشد ولی مصرف عموم این مسائل به نوع معمولی می تواند باشد.

گرمکهای co2 هم مانند هر دستگاه فنی دیگری از بخش های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از:

 1. قاب گرمکن
 2. المنت
 3. مهره گرمکن
 4. سافت گرمکن
 5. ترموستات
 6. چراغ سیگنال

این محصولبرای جوشکاری GMAW / FCAW / Co2 / MAG استفاده می شود. گرمکن 220 ولت طراحی شده، می تواند از گازها در برابر یخ زدگی محافظت کند و از یک مرحله ای برای از بین بردن فشار گازها استفاده می شود. جنس بدنه از جنس برنج با آبکاری است. لوله ورودی دارای صفحه برنز است، اندازه گیج 2 اینچ می باشد. مواد لوله جریان سنج مواد پیچیده ای است در حالی که مواد پوشش با آبکاری الکتریکی است که این موارد باعث دوام محصول شده است.

توجه به نکات نگهداری از گرمکن تاثیر زیادی در افزایش عمر و بهره وری آن دارد، لذا کارشناسان توسعه صنعت ایرانیان نکاتی در مورد نگهداری این محصول ارائه کرده اند که شامل موارد زیر می شوند:

 • قطعات داخلی دستگاه گرمکن به صورت دوره ای بررسی و تمیز شود.
 • بهتر است نظافت قطعات با استفاده از فرچه یا دستمال مخصوص انجام گردد.
 • از نگه داشتن گرمکن در تایم زیاد جداخوداری کنید و فقط زمان استفاده از دستگاه روشن شود
 • جهت استفاده در سیستم های لاین
 • ایجاد حرارت لازم برای جوشکاری co2
 • اتصالات دائم و موقت بر روی کپسول
 • نصب انواع مانومتر و کپسولهای مختلف

بسیاری از افراد با پرداخت هزینه پایین تر اقدام به خرید گرمکن دست دوم می نمایند که صرف نظر از اطلاعات فنی دستگاه، ممکن است کیفیت لازم برای انجام کار را نداشته باشد.

از این رو مجبور به خرید مجدد گرمکن گاز CO2 بهجوش می شوند.

همچنین با خرید گرمکن دست دوم امکان استفاده از ابزار جانبی موجود در بسته بندی نیز وجود ندارد.

گرمکن گاز CO2 در انواع مختلف و برندهای داخلی و خارجی و کاربری های متفاوتی عرضه می شود و در نتیجه قیمت آن با توجه به موارد ذکر شده و همچنین اصالت کالا و کیفیت برآورد می شود.

همچنین بخوانید

گرمکن گاز CO2 سدید شرکت سدید صنعت یکی از تولید کنندگان مطرح گرمکن های co2 می باشد. این محصول یکی از نیاز های اساسی در زمان استفاده از گاز co2 می باشد. گرمکن گاز co2 سدید بر روی مانومتر های دی اکسید کربن یا CO2 نصب می شود و جلوگیری از یخ زدن و رسوب […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید