پالت کپسول آرگون

پالت کپسول آرگون

 مهمترین فواید پالت کپسول آرگون این است که با کم شدن فشار یک کپسول بقیه سیلندرها کمبود فشار را جبران کرده و فشار ثابتی را به خروجی پالت کپسول می دهد.

صرفه جویی در زمان و حمل و نقل آسان از دیگر مزایای باندل آرگون می باشد.

پالت را در محل هایی که مصرف گاز بالا و شارژ کردن سیلندر مورد نیاز است ، به خوبی نیاز کارگاه را برطرف می سازد .

در این سیستم با استفاده از خروجی های جانمایی شده برروی پالت سیلندر همراه با منیفولد به آسانی از چند خروجی همزمان استفاده می شود و احتیاج به تعویض کپسول نمی باشد.

نحوه ساخت پالت کپسول آرگون ، سبد حمل سیلندر و پالت کپسول توسط جوش آرگون یا پیچ و مهره و اتصالات استیل می باشد.

دو یا چند کپسول گاز در یک پالت و چهارچوب فلزی قرار می گیرند و سیلندر های گاز به صورت سری در پالت سیلندر به هم متصل می گردند و با لوله استیل یا مسی به یکدیگر مرتبط شوند و در نهایت از خروجی پالت سیلندر با شیر و رگلاتور مخصوص استفاده می گردد.

پالت گاز آرگون

رک سیلندر آرگون

ساخت انواع رک سیلندر و باندل کپسول طبق نقشه و نظر کارفرما ، با توجه به تعداد سیلندر ، اتصالات جوشی ، اتصالات استیل، فشار کاری و اندازه سیلندر ها در رک سیلندر طراحی می شود و پس از بازدید فنی و تایید کارشناسان شما ، باندل سیلندر به محل مشتری ارسال می گردد.

ابعاد و وزن حدودی پالتهای سیلندر گاز به شرح زیر می باشد :

پالت 4 تایی50x50x170250150250
پالت کپسول آرگون 6 تایی50x75x170370150250
پالت 8 تایی50x120x170550150250
پالت کپسول آرگون 10 تایی120x50x170640150250
پالت 12 تایی120x100x170750150250
پالت کپسول آرگون 16 تایی120x120x170980150250

ویزگی های پالت کپسول آرگون

  • حداکثر ایمنی در محل
  • کاهش هندلینگ دستی سیلندرها
  • آماده استفاده فوری
  • سیستم دارای فشار سنج، شیرهای پر کننده و تخلیه است.
  • جابجایی ایمن سیلندرها، زیرا حرکت سیلندرها در تمام محورهای حرکت قطع می شود.
  • ساده در نگهداری
  • برای جلوگیری از خوردگی، پالت ها گالوانیزه هستند، بنابراین، می توان از آنها در برنامه های دریایی و همچنین در محیط های خورنده استفاده کرد.
  • می توانیم فشار بالای مصرفی برای کارخانجات داشته باشیم.
  • جهت جابجایی و شارژ مجدد از حمل و نقل راحتی برخوردار گردیم.

رک دست دوم

دستگاه به دلیل دارا بودن فلز دارای طول عمر مشخص بوده و طول عمر دستگاه ارتباط مستقیم با نحوه نگه داری و مدت زمان استفاده و نحوه استفاده دارد. در صورت تصمیم به خرید انواع دست دوم این باندلها فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان به خریداران محترم توصیه می کند تا از خرید بندیل دست دوم با توجه به موارد ذکر شده بسیار دقت کنند و جهت تهیه از مکانهای معتبر با کارشناسان توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایند.

قیمت

با توجه به تنوع در پالت ها برای انواع گازها و کاربرد های مختلف بهتر است با کارشنسان فروش ما در توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید

توسعه صنعت ایرانیان در راستای فروش پالت کپسول ،قادریم نیاز مشتری را تامین نماییم. پالت کپسول 16 تایی که معمولا به صورت مربع در تعداد 4*4 طراحی و تولید میشود. برگرفته از سیلندر 40 لیتری یا 50 لیتری با ضخامت بالای نبشی و قوطی های مقاوم است. منیفولد و شیرهای درجه یک را بهمراه محصول […]

پالت کپسول 10 تایی  از مزیت های ساخت پالت کپسول 10 تایی این است که با کم شدن فشار یک کپسول بقیه سیلندرها کاهش فشار را جبران نموده و فشار ثابتی را خارج می کند. و دیگر مزیت پالت ها جهت صرفه جویی در زمان و حمل و نقل آسان است. در این محصول با […]

پالت کپسول 4 تایی توسعه صنعت ایرانیان فروشنده پالت کپسول 4 تایی , پالت کپسول به چهارچوب آهنی گفته میشود که طبق استاندارد ها برای استفاده و شارژ یکپارچه از تعداد زیادی کپسول مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پالت کپسول در تعداد های مشخص و سفارشی از سوی مشتری ساخته خواهد شد. در این پالت […]

پالت کپسول 6 تایی ساخت پالت ها این است که با کم شدن فشار یک کپسول بقیه سیلندرها کاهش فشار را جبران نموده و فشار ثابتی را خارج می کند. و دیگر مزیت پالت ها جهت صرفه جویی در زمان و حمل و نقل آسان است. در این محصول با استفاده از خروجی های جانمایی […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید