نازل برشکاری مورکس

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع تجهیزات هوا برش در بازار تهران می باشد که اقدام به واردات و فروش نازل برشکاری مورکس در بازار ایران کرده است که در ادامه به این معقوله میپردازیم .

با توجه به میزان برشکاری دارای سایز هایی متفاوتی می باشد که در سرعت بخشیدن به برش هنگام برشکاری  کمک شایانی  به اپراتور سر پیک برش خواهد کرد. این محصول را یکی از این برندهای پر مصرف چینی در صنعت هوا گاز دانست .

شرکت تولیدی تجاری مورکس در جهت تامین قطعات سرپیک برشکاری مورکس خود اقدام به تولید نازل های برشکاری بوتانی نموده است که در رضایت مشتری گامی موثر داشته باشد که این اقدام باعث تولید نازل های برشکاری با قایلیت قرار دادن بروی سرپیک های دیگر نیز شد , یعنی شما میتوانید این قطعه را بر روی تمامی سرپیک های برشکاری دیگر نیز قرار دهید.

نازل مورکس

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان فروشنده نازل برشکاری مورکس در بازار ایران می باشد، یکی از برندهای پرفروش فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در زمینه برشکاری هوا گاز است.

برای دیدن جنس شما کپسول گاز اکسیژن بهمراه گاز استیلن یا پروپان را به اندازه استاندارد باز نموده و بعد از خروج گاز از سرپیک با ازدن جرقه توسط فندک جوشکاری خواهید دید که نازل برشکاری مورکس شما باتنظیم سرپیک شعله مورد نظر جهت برشکاری را به شما خواهد داد و شما میتوانید از کیفیت این نازی برشکاری حداکثر استفاده راببرید .

نکته :

جهت دریافت قیمت و خرید می توانید با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایید و قبل از خرید از مشاوره دریافت سایز نازل مورد نظر خود جهت استفاده در کار برشکاری خود با ما در ارتباط باشید.

سایز های نازل برشکاری مورکس 

سایز های نازل برشکاری مورکس66349063
  1.  3/64
  2.  1/16
  3.  1/32
  4. 1/8
  5. 5/64
  6. 3/32

مشخصات فنی و میزان برش

ردیفنام برند سایز نازلمیزان برش
1مورکس1/323 – 6
2مورکس3/645 – 12
3مورکس1/1612 – 75
4مورکس5/6470 – 100
5مورکس3/32100 – 190
6مورکس1/8190 – 300

بسته بندی 

هر 10 عدد نازل در یک بسته کارتنی شکل سفید کوچک قرار دارد و هر نازل دریک کارتن کاغذی قرمز رنگ کا با مارک شرکت و با برند MUREX Saffire cutting Nozzles است می باشد. توجه داشته باشید هر 50 عدد در یک باکس کارتنی سفید ساده می باشد.

نازل برشکاری مورکس66349063

قیمت نازل برشکاری مورکس 

جهت دریافت مشاوره در خصوص انتخاب سایز نازل و اطلاع از قیمت سایزهای نازل مورکس می توانید با فروشگاه تجهیزات هوا برش توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

جهت هرگونه تعمیرات برای سرپیک جوش و برش , مانومتر میتوانید به فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مراجعه فرمائید .

همچنین بخوانید

نازل برشکاری هایپرتم فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع تجهیزات هوا برش در بازار تهران می باشد که اقدام به فروش نازل برشکاری هایپرتم در بازار ایران کرده است که در ادامه به این معقوله میپردازیم . نازل موریس با توجه به میزان برشکاری دارای سایز هایی متفاوتی می باشد که در سرعت بخشیدن به […]

نازل برشکاری انواع بسیار گوناکونی دارد از این رو سایت های زیادی برای تعیین کردن قیمت نازل برشکاری ایجاد شده است. توسعه صنعت ایرانیان جزو جامع ترین سایت ها در جهت ارائه قیمت نازل برشکاری است. از بین این انواع سه دسته از نازل برشکاری ها هستند که کاربرد نسبتا  بیشتری نسبت به سایر نازل برشکاری دارند. در […]

انتخاب نازل مناسب هوا گاز یکی از اجزای اصلی یک سرپیک جوشکاری یا برشکاری می باشد که این مدل نازل برشکاری در سایزها و شکل های مختلف تولید می گردد. شناخت انواع نازل برشکاری و جوشکاری همانجایی مطرح میشود که شما فلزاتی دارید که ضخامتهای آن مختلف است به همین منظور نازل مختص برش همان فلز را خریداری کنید   […]

نازل برشکاری گلور دو تیکه یکی از قسمت های اصلی سرپیک برش گلور  است که معمولا برای هر مدل سرپیک برش گلور یک شکل و یک نوع نازل به کار برده می شود که فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان نازل های مخصوص هر دو مدل سرپیک برش گلور را در فروشگاه خود موجود دارد . نازل برشکاری گلور در دو […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید