مانومتر co2 ایلدیز ترکیه

مانومتر co2 ایلدیز ترکیه . ایلدیز ترکیه یکی از تجهیزات محبوب. در جوشکاری آرگون و co2 می باشد. بدنه این مانومتر از برنج و محتویات. داخلی آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است. که سبب می شود عمر این رگلاتور افزایش پیدا کند.

گاز co2 در صنایع گوناگون از جمله صنایع استیل. و صنایع خودروسازی به جهت محافظت از اکسید شدن. فلزات و جوش ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. و سبب بالاتر بردن کیفیت و مقاومت. این نوع جوشکاری می شود. گاز آرگون و گاز co2 بخش اصلی. در جوشکاری با گاز های محافظ می باشد.

در این نوع رگلاتور ها به دلیل سرد. و پایین بودن دمای گاز co2 می بایست. از گرمکن های مخصوص به جهت متعادل کردن. دمای گاز و جلوگیری از آسیب دیدن. تجهیزات داخلی رگلاتور استفاده گردد.

مانومتر co2 ایلدیز ترکیه

مانومتر co2 دی اکسید کربن 5250S .دارای فشار ورودی تا 230 بار و خروجی تا 21 بار. و جریان خروجی 21 متر معکب در ساعت می باشد. و اتصال خروجی 3/8 اینچ و اتصال ورودی. 1/2 اینچ است و سایز شیلنگ خور این. رگلاتور 6 الی 8 میلی متر می باشد.

رگلاتور مانومتر ها جزو تجهیزات. اساسی هستند که هم برای تنظیم. و هم برای ایمنی بیشتر کاربرد دارند.

 1. درجه
 2. مهره شیلنگ خور
 3. گیج فشار ورودی
 4. گیج فشار خروجی
 5. فلکه تنظیم فشار
 6. ولو
 7. بدنه بالایی
 8. بدنه پائینی
 9. دیافراگم
 10. سوپاپ اطمینان

جهت انتخاب مانومتر مناسب باید به نوع فشار ورودی و خروجی , نوع گاز دقت داشت. این محصول بیشتر در مصارف صنعتی , کارگاه های کوچک و بزرگ کاربرد دارند و این محصول پیشنهاد شده در کارگاه آهنگری و جوشکاری و کارخانجات صنعتی و ساختمان سازی کاربرد فراوان دارند. لذا انتخاب به عملیات اجرایی و محل انجام می شود.

 1. خودرو سازی
 2. کارخانجات صنعتی
 3. جوشکاری
 4. کارگاه آهنگری
 5. در و پنجره سازی
 6. ساختمان سازی
 7. برش کاری
 8. صنایع فلزی سبک و سنگین
 9. تعمیرات و نگهداری

برای استفاده از مانومتر ، مانومتر را به محل پروژه انتقال داده و بعد از اتصال به منبع از قرار دادن صحیح مانومتر به کپسول اطمینان حاصل می کنیم. باید دقت داشت مانومتر خطر ناک می باشد که مهارت لازم جهت استفاده کاربر از مانومتر الزامی بوده و در صورت استفاده صحیح خطری کاربر را تهدید نمی کند.

مانومتر بسیار کاربردی در عین حال بسیار خطر ناک می باشد. لازم است کاربران جهت استفاده از مانومتر آموزش دیده باشند و از مهارت کافی برخوردار باشند. پوشش مناسب دست و چشم و استفاده از لباس ضخیم هنگاه استفاده از مانومتر توصیه می گردد.

این محصول به دلیل دارا بودن دیافراگم دارای طول عمر مشخص بوده و طول عمر آن ارتباط مستقیم با نحوه نگه داری و مدت زمان استفاده و نحوه استفاده دارد. در صورت تصمیم به خرید انواع دست دوم مانومتر فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان به خریداران محترم توصیه می کند تا از خرید مانومتر دست دوم با توجه به موارد ذکر شده صرف نظر کنند .

قیمت این محصول با توجه به نوع کاربری متفاوت می باشد جهت استعلام قیمت ها با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید

مانومتر co2 برند ACE ایتالیا , شرکت ACE توانسته است در زمینه جوشکاری و برشکاری محصولاتی را ارائه بدهد. که در صنعت جوشکاری با گاز دی اکسید کربن محصولا فوق توانسته است برای مصرف کنندگان مورد استفاده قرار بگیرد.  مانومتر co2 برند ACE ایتالیا به صورت دوگیج ارائه میشود که میزان گاز درون مخزن و قابلیت […]

مانومتر co2 دوگیج توان جم فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان فروشنده مانومتر co2 دوگیج توان جم با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. فروش محصولات وارداتی زیادی در رقابت با این محصول ایرانی هستند ولی با توجه به تولید داخلی و کیفیت مطلوب در کنار هزینه های گمرکی ، حمل و نقل باعث شده است که […]

مانومتر CO2 طرح مکسی در انواع مختلفی تولید و به ایرانی وارد میشود . که این محصول از نوع دوگیج به شمار میرود. کاربرد آن در صنعت جهت جوشکاری CO2 و مورد استفاده در نوع دوگیج و برای انواع دستگاههای میگ مگ قابل ارائه است. وجود دو گیج 315 در بار ورودی و 32 لیتر بر […]

مانومتر ماکسی co2,مانومتر در صنعت به ابزاری برای خروج گاز از درون کپسول به میزان فشار مورد نیاز گفته میشود.  مانومتر کلمه ای انگلیسی Manometer که به معنی فشار شکن است، توجه داشته باشید مانومترها بسیار متنوع می باشند، مانومتر co2 دوگیج نوع عمومی و پرمصرف می باشد . در مانومتر ها که یک گیج میزان گاز […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید