مانومتر موریس CO2

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده مانومتر موریس CO2 می باشد، در این بخش توضیحاتی  بهمراه تصاویر این مانومتر و همچنین آشنایی بیشتر با محصولات شرکت موریس خواهیم پرداخت. مانومتر موریس ساخت کشور تایوان بوده و دارای کیفیت و محبوبیت بالایی برخوردار است. 

مانومتر موریس CO2

رگلاتور موریس CO2

برای تنظیم فشار گاز CO2 خروجی از کپسول CO2 یا کپسول گاز کربنیک نیاز به تنظیم کننده فشار خروجی با مانومتر گاز CO2 میباشد و عموما در دو مدل فلومتر دار و دوگیج بصورت خروجی بر حسب لیتر بر دقیقه، بر حسب بار، میلی بار ساخته و تنظیم میگردند که عموما برای مصارف آزمایشگاهی، آکواریوم، گلخانه ها و مصارف جوشکاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.

مشخصات فنی :

جنس بدنهبرنجی
فشار بار ورودی200 بار
فشار بار خروجی10 بار
اتصال ورودیDIN6
اتصال خروجی1/4 
گاز ورودیAR/CO2

مانومتر CO2 موریس تایوان یکی از محصولات این برند خوب جوش و برش است.

دی اکسید کربن یک گاز جهت جوشکاری در صنعت است. که موجب شده محصولات در برندهای مختلف را برای شما آماده نماییم. وجود محصولات با تنوع بالا موجب انتخاب راحت تر برای شما خواهد بود.

بهتر است بدانید که علاوه بر مانومتر موریس co2 قادر به خرید سایر تجهیزات هستید.

مانومتر موریس CO2

قیمت :

در این قسمت ما در تلاش هستیم که قیمت های مناسبی از این محصول را در اختیار عموم قرار دهیم . با توجه به نوسانات قیمت ممکن است مجبور به حذف قیمت ها از این بخش شویم.

منتظر اعلان قیمت از همین بخش از سوی ما باشید.

به چه دلیل از این مجموعه خرید کنیم !

  • سبد خرید کامل
  • تنوع محصول در رگلاتور آرگون گلور
  • ارسال سریع
  • بسته بندی ایمن
  • قیمت مناسب با حذف واسطه

مانومتر های متفاوت موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان به صورت آنلاین درون وبسایت وجود دارد.

ضمنا :

در این مجموعه تعمیر انواع مانومترهای طبی, صنعتی و آزمایشگاهی نیز پذیرفته میشود با ما تماس بگیرید .

همچنین بخوانید

مانومتر co2 ایلدیز ترکیه مانومتر co2 ایلدیز ترکیه . ایلدیز ترکیه یکی از تجهیزات محبوب. در جوشکاری آرگون و co2 می باشد. بدنه این مانومتر از برنج و محتویات. داخلی آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است. که سبب می شود عمر این رگلاتور افزایش پیدا کند. گاز co2 در صنایع گوناگون از جمله […]

مانومتر ماکسی co2,مانومتر در صنعت به ابزاری برای خروج گاز از درون کپسول به میزان فشار مورد نیاز گفته میشود.  مانومتر کلمه ای انگلیسی Manometer که به معنی فشار شکن است، توجه داشته باشید مانومترها بسیار متنوع می باشند، مانومتر co2 دوگیج نوع عمومی و پرمصرف می باشد . در مانومتر ها که یک گیج میزان گاز […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید