شیلنگ دو قلو هوا برش

 شیلنگ دو قلو هوا برش  در مدل های دوقلو , تک قلو در برند های مختلف در ایران خدمت مشتریان ارائه می گردد.

گه در ادامه با عکس شیلنگ هوا برش به آن خواهیم پرداخت و شما عزیزان مطالعه خواهید کرد

شیلنگ دو قلو هوا برش

 شیلنگ دو قلو هوا برش 

این مدل متشکل از 2 رشته است که این سیستم به یکدیگر چسبید هستند.از شیلنگ دو قلوهوا برش برای مصارف جوش کاری و برشکاری میتوان استفاده کرد . فروش این محصولات در فروشگاه های مختلف بصورت حلقه و متراژ انجام می شود.

ویژگی شیلنگ 

  1. قابلیت تحمل فشار تا 20 بار
  2. دارای رنگ استاندارد برای سوخت به رنگ قرمز و باد به رنگ آبی
  3. طول عمر بالا
  4. مقاومت بالا در گرما و سرما

مارک و برند

شیلنگ ها در بازار از برندهای متنوعی برخوردار هستند که تعداد کمی از آنان را نام خواهیم برد:

  • روبوست آلمان
  • مالزی
  • چینی
  • کره ای
  • ترک

برجسته و چاپی

شیلنگ ها دارای مارک به صورت برجسته و چاپی می باشند که در زمان خرید به آن توجه کنید. شیلنگ دوقلو برجسته از کیفیت مطلوبتری نسبت به نوع چاپی آن برخوردار است.

شیلنگ مالزی

نوع شیلنگ مالزی از محبوبیت بالایی در زمینه استفاده در هوابرش برخوردار است . این محصول دارای کیفیت منحصر به فرد می باشد

بازار در عرصه رقابت بسیار گسترده است و مارک های مختلفی به صورت چاپی و برجسته عرضه میشوند.

این مدل از شیلنگ که از مالزی وارد ایران میشود دارای یک نوع بوده و از نظر ظاهری می توان با سایر محصولات موجود مقایسه نمود.

کیفیت جنس

کیفیت و خریداران این محصول به گونه ای می باشد که وجود این محصول در بازار به صورت دائم نمی باشد. در پاره ای از زمان ها که وارد کشور میگردد، به فروش رسیده و تمام خواهد شد.

کیفیت محصولات در برندهای مختلف می تواند تاثیرات زیادی روی قیمت آن محصول قرار دهد. شلنگ هوا برش به منظور استفاده در جوشکاری و برشکاری با هواگاز است که ما درکیفیت های مختلف فروشنده این محصول به شمار میرویم.

از سوی دیگر سعی نموده ایم از هر کشور محصول با کیفیت آن را انتخاب نماییم تا از فروش شلنگ جنس بد جلوگیری کنیم . کیفیت خوب باعث خواهد شد مشتریانمان را حفظ نماییم.

مجموعه توسعه صنعت ایرانیان ارائه دهنده انواع ابزارالات جوش و برش با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

همچنین بخوانید

بست شیلنگ هوا برش مخصوص جمع کردن و نگه داشتن شیلنگ ها روی سرشیلنگی سرپیک جوش یا سرپیک برش می باشد. بست ها بروی تمامی شیلنگهای هوا برش قابل نصب هستند. بست شیلنگ هوا برش در سایزهای متفاوت و براساس سایز و قطر شیلنگ ها انتخاب می گردند. جنس فولادی این محصول باعث مقاوم شدن آن و نوع […]

توسعه صنعت ایرانیان وارد کننده و فروشنده انواع شیلنگ هوا برش دو قلو کره ای میباشد. . مدل های دوقلو , تک قلو مخصوص هوا و تک قلو مخصوص گاز در برند های ترکیه ,  کره ای و مالزی در ایران است . شیلنگ هوا برش دو قلو کره ای   از دو شیلنگ که در یکی […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید