شیر کپسول CO2

توسعه صنعت ایرانیان توزیع کننده و فروشنده انواع شیر کپسول اکسیژن و شیر کپسول CO2 در برندهای 

  1.  ایران شیر
  2. BBB ایرانی
  3. BBB ژاپنی
  4. چینی
  5. کسولد ترک
  6. استیل

می باشد.

شیر co2 دارای تنوع بسیار است که هر کدام از مخازن دارای ظاهر و کاربرد متفاوت از شیر را به خود دارند. شیر کپسول Co2 صنعتی از یک مدل برخوردار است ولی نوع آتش نشانی متفاوت است. مجموعه توسعه صنعت ایرانیان در زمینه صنعتی فعال می باشد. نوع دی اکسید کربن همواره از نوع سوپاپدار است و در صورت نداشتن سوپاپ از خرید محصول خودداری نمایید.

نکته :

شیر کپسول به روی مخازن تخت فشار سیلندر که دارای 250 بار فشار هستند بسته میشود و موجب کنترل خروج گاز به میزان دلخواه می شود. تفاوت شیر اکسیژن و شیر CO2 در سوپاپ دار بودن آن می باشد.

در این صفحه می خوانید:

شیر کپسول CO2

شیر کپسول CO2 به روی تمامی کپسولهای حاوی گاز  قابل نصب است. شیر CO2 دارای سوپاپ اطمینان می باشد. ما در دی اکسید کربن برخلاف اکسیژن دارای خطراتی هستیم که پیشگیری کمکی بر درمان فوق می باشد. در شیر برای جلوگیری از خطرات احتمالی سوپاپی تعبیه شده است که در صورت فشار بیش از حد باعث عمل کردن سوپاپ شیر خواهد گردید.

شیر کپسول CO2 66343294

سوپاپدار بودن شیر سیلندر co2 برای زمانی استفاده میشود که فشار مخزن از شیر بیشتر شود یا اینکه اختلالی در خروجی ایجاد شود. سوپاپ عمل کرده و گاز اضافی از آن خارج میشود. تا آسیبی به کاربر نرسد.

مشخصات فنی

جنس بدنه برنجی
رزوه ورودی و خروجیDIN477
فشار کاری170 بار

محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که این محصول نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

توجه :

لازم به ذکر است که در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تمامی لوازم داخل شیر کپسول اعم از شفت , نافی و فلکه کپسول بطور جداگانه موجود میباشد.

همچنین بخوانید

توسعه صنعت ایرانیان توزیع کننده و فروشنده انواع شیر کپسول استیلن در برندهای می باشد. شیر کپسول به روی مخازن تخت فشار سیلندر که دارای 40 بار فشار هستند بسته میشود و موجب کنترل خروج گاز به میزان دلخواه می شود. ولو سیلندر استیلن شیر کپسول استیلن از یک شفت آچار خور و یک بدنه برنجی تشکیل شده است که […]

توسعه صنعت ایرانیان توزیع کننده و فروشنده انواع شیر کپسول اکسیژن و  شیر کپسول CO2 در برندهای میباشد . استفاده از سیلندر در راستای گازهای مختلف جهت مصارف های گوناگون می تواند برای ما کاربردی باشد. از جمله این موارد هوا است که در دو قسمت پزشکی برای تنفس و صنعتی جهت جوشکاری مورد استفاده […]

فلکه شیر کپسول فلکه شیر کپسول وسیله است که بصورت لنگ متغییر حرکت میکند یعنی فشار اپراتور را به شیر کپسول وارد کرده و باعث باز یا بسته شده کپسول میشود . فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان امکان ارائه یدک این ابزار مورد نیاز برای شیر کپسول را دارد . توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع فلکه می باشد. این نوع ها با […]

نافی شیر کپسول وسیله ای است که شفت شیر کپسول برروی آن قرار میگیرد . وقتی که شما فلکه سیلندر را میبندید نافی به پائین حرکت کرده و محفظه خروجی گاز را میببندد این وسیله که داخل شیر قرار دارد بسیار پرمصرف و کاربردی میباشد. نکته : مشتریان عزیز توجه داشته باشید این نافی در تمامی شیر های کپسول در مدلهای […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید