سرپیک جوشکاری طلاسازی

سرپیک جوشکاری طلاسازی یکی از محصولات ساخته شده شرکت اسمیت آمریکا است که برای جوش های ریز و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد .

به این سرپیک  ، سرپیک ظریفکاری نیز می گویند .

این سرپیک توانایی جوشکاری از 0.1 میلیمتر به بالا را دارد .

شکل ظاهری دسته و نازل های آن نیز نسبت به دیگر خیلی کوچک تر و ظریف تر است امروزه از این سرپیک جوشکاری برای شغل های لوستر سازی ، داندان سازی و زرگری و هرجایی که نیاز به جوش ریز و ظریف دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

((((((((((((((((((((((((((( طلا سازی )))))))))))))))))))))))))))

((((((((((((((((((((((((((( لوستر سازی )))))))))))))))))))))))))

((((((((((((((((((((((((((( دندانسازی )))))))))))))))))))))))))))

در این صفحه می خوانید:

خرید سرپیک جوشکاری طلاسازی

برای خرید مر مرحله اول نیاز به کمی اطلاعات درباره این مدل سرپیک را دارد این به این خاطر است که برندهای متنوعی در بازار موجود میباشد .

هر کدام از این محصولات با توجه به برند و کشورهای سازنده دارای مبالغ متنوعی هستند.

سرپیک جوشکاری طلاسازی یکی از مهم ترین ابزارهای جوش می باشند. که بوسیله جریان گاز اکسیژن و گاز بوتان، پرسی یا استیلن قادر به جوش و ذوب نمودن انواع فلزات با قطر پایین تا اجسام و فلزات با قطر بالا را می سازد. این لوازم دارای نازل های بسیار ریز و با دقت بالا در نقطه زنی بوده که مصرف کنندگان که نیاز به دقت در کار را مهیا می سازد که جوشکاری صحیح و دقیق داشته باشند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات تکمیلی

پس از خواندن اطلاعات شما دیگر می دانید که چه نوع برای شما مناسب است حال کافیست برای خرید سرپیک طلا سازی تلفن خود را برداشته و با ما تماس بگیرید.

توسعه صنعت ایرانیان بزرگترین مرجع در جهت خرید و فروش این محصول است. در زیر متداول ترین انواع سرپیک جوشکاری طلاسازی را برای شما عزیزان نمایش می دهیم.

  • موریس تایوان
  • اسمیت چین
  • اسمیت آمریکا
  • RICHO
  • گلور سوئیس
سرپیک جوشکاری طلاسازی
همچنین بخوانید

با ایجاد این صفحه قصد داریم برخی از انواع سرپیک طلاسازی را به شما عزیزان معرفی کنیم . این مدل سرپیک ها دارای انواع بسیار گوناگونی هستند که با توجه به فعالیت کاری افراد طبقه بندی می شوند . در این دسته بندی ها، نوع جنس، نوع برند موجود در بازار  اهمیت بالایی برخوردار است. […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید