رگلاتور CO2

رگلاتور co2 به عنوان فشارشکن در کپسول گاز co2  جهت استفاده در فشار به اندازه کافی در خروجی می باشد. مانومتر فوق رنگ مشکی را به خود اختصاص داده و معمولا دارای دوگیج جهت میزان نمایش خروجی و میزان گاز درون کپسول است. رگلاتور دی اکسید کربن یا همان رگلاتور co2 به دلیل چرب بودن زودتر از سایر رگلاتور ها خراب می شود.

رگلاتور co2 66343294

در نظر داشته باشید !

رگلاتور CO2  معرفی شده در این قسمت مخصوص کار در مصارف طبی , صنعتی و آزمایشگاهی میباشد و قابل استفاده در کپسول های آتش نشانی نمی باشد.
در محصولات معرفی شده برند رگلاتور مکسی ایتالیا را در تمامی گازها معرفی نمودیم.

انواع رگلاتور CO2 موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان 

  • مکسی ایتالیا 
  • ACE ایتالیا 
  • زینسر آلمان 
  • گلور سوئیس 
  • طرح مکسی ایتالیا 
  • توان جم

استفاده از رگلاتور CO2 در مصارف دیگر 

یکی از مهمترین دغدغه های استفاده کننده از گاز دی اکسید کربن در صنعت جوشکاری استیل و غیره و همچنین استفاده کنندگان در آکواریوم ها جهت تولید حباب و همچنین کاربرانی که با دستگاههای مختلف آزمایشگاهی در لابراتورها با این گاز سر و کار دارند استفاده و یافتن دستگاهی برای خروج  گاز از کپسول با دقت بالا و استفاده از گاز می باشد.

نکته :

همانطور که می دانیم فشار داخل کپسول ( سیلندر ) به کمک رگلاتور قابل دسترس و مورد استفاده  قرار می گیرد .

طی یک فرایند ترمو دینامیکی فشار گاز داخل مخزن تبدیل به فشار قابل استفاده برای مصرف کنندگان قرار می گیرد.

رگلاتور دی اکسید کربن برای استفاده و خروج گاز بوده که با توجه به ساختار مولکولی و همچنین سرمای بالای این گاز مدلی طراحی شده که بتواند خروجی مورد نیاز مصرف کنندگان را با دقت بسیار بالا فراهم آورد.

توجه به این نکنه بسیار حائز اهمیت است که این رگلاتور ها با رگلاتور های دیگر متفاوت بوده و طبق استانداردهای بین المللی هر گاز بنا به ساختار مولکولی نیازمند به طراحی مختص به آن می باشد.

متاسفانه در سالیان گذشته برخی فروشندگان به اشتباه رگلاتورهای گازهای دیگر از جمله اکسیژن را به جای رگلاتور CO2 معرفی و در اختیار مشتریان قرار داده است .که این امر باعث دور شدن نتیجه کار از خواست اصلی بوده و علاوه بر خطرات فراروان که ایجاد می کند .ممکن است باعث از بین رفتن گیاهان در آکواریوم، سیاه شدن سطح جوشکاری و فاسد شدن آن و از بین رفتن مولکول های دی اکسید کربن شوند.

آرگون و co2

مششتریان عزیز توجه داسته باشید که ازرگلاتور CO2 نیز برای گاز آرگون هم میتوان استفاده کرد.

چون ماهیت هر دو گاز بسیار شبیه به هم می باشد و هیچ خطری اپراتور را تهدید نمکند .

در گاز آرگون علاوه بر دو گیج بودن مانومتر می توان از رگلاتور تک فلومتر استفاده نمود.

ایمنی فشار شکن

جهت ایمنی فشارشکن بروی گیج ها دو محافظ مشکی رنگ تعبیه شده است.

تا در صورت ضربه خوردن از خراب شدن درجه ها جلوگیری به عمل آید.

رگلاتور CO2 66343294

در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع رگلاتور های طبی , صنعتی و آزمایشگاهی  پذیرفته می شود.

همچنین بخوانید

رگلاتور گاز هلیوم برای تنظیم فشار و کنترل آن در انواع کپسول های گازی مورد استفاده قرار می گیرند. رگلاتور می تواند فشار بالای گاز خارج شونده از کپسول را تا حدی کاهش دهند که گازمورد نیاز مصرف کننده را تامین نماید .گاز درون کپسول ها دارای فشار بالغ بر200 بار هستند و عملاً بدون مانومتر گاز هلیوم نمی […]

گلاتور پروپان با فشار ورودی 40 بار و فشار خروجی از 1 بار الی 10 بار از جنس برنج با پوشش کروم و همچنین استیل 316 اتصال این رگلاتور از 1/8 اینچ الی 1 اینج می باشد. تقلیل کننده فشار گاز پروپان  رگلاتور پروپان ، یک تنظیم کننده جریان فشار است که بطور خودکار جریان مایع یا گاز […]

رگلاتور متان دارای فشار ورودی 200 بار و تنظیم فشار خروجی 0 تا 10 بار با اتصال 4/1 اینچ چپ گرد می باشد  این کاملا آتش زا بودن و در رده FULL GAS قرار میگیرد , رنگ این رگلاتور قرمز بوده قالبا دیده میشود افرادی که با گاز متان سرو کار دارند از رگلاتورهای که فشار کاری آنها […]

فشار شکن هیدروژن یا رگلاتور هیدروژن به علت قابل انفجار بودن گاز باید از دقت بسیار بالایی در تنظیم فشار خروجی سیلندرهای حاوی گاز باشند همچنین کالیبره این دسته برای جلوگیری از نشت گاز هیدروژن به علت خطر انفجار آن بایستی بسیار دقیق ت از گازهای دیگر باشد و از این رو باید توسط شرکتهای معتبر و […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید