رگلاتور فلومتردار

رگلاتور فلومتردار طراحی شده مطابق با استانداردهای مورد نیاز و مجهز به فلومتر کالیبره شده جهت تنظیم جریان خروجی میباشد که  فشار شکن این رگلاتور در مقابل املاح و ناخالصی های گاز مقاوم بوده به طوریکه این رگلاتور با طراحی مناسب پاسخگوی نیاز طیف گسترده ای از صنعتگران را برطرف میسازد .

تنه ساخته شده رگلاتور فلومتردار از آلومینیوم آلیاژی با مقاومت بالابوده و تنظیم و تثبیت خودکار فشار خروجی بر روی 3.5 الی 5.5 باراست که دارای فیلتر برنزی با کیفیت عالی در واسطه ورودی رگلاتور جهت جلوگیری از ورود هر گونه جرم داخل کپسول  تا 300 میکرون را دارا است این رگلاتور مجهز به فلومتر با قابلیت تنظیم فلوی خروجی از 0 تا 30 لیتر بر دقیقه است .

رگلاتور فلومتردار

کاربرد رگلاتور فلومتر دار 

 1.  استفاده در صنعت جوشکاری آرگون ( TIG ) 
 2. مناسب استفاده در آکواریوم بعلت نشان دادن فلو خروجی

مشخصات فنی رگلاتور آرگون 

 •  جنس بدنه برنجی میباشد
 • 1 عدد دارای فلومتر لیتر بر دقیقه
 • 1 عدد گیج

انواع رگلاتور فلومتردار موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان 

 • مکسی ایتالیا 
 • ACE ایتالیا 
 • زینسری ایتالیا 
 • گلور سوئیس 
 • طرح مکسی ایتالیا 
 • طرح هریس آمریکا 

رگلاتور فلومتردار

استفاده از گاز آرگون در صنعت جوشکاری باعث شده است که تجهیزات خاصی را برای خود در بر داشته باشد. این محصول در زمینه جوشکاری آرگون مورد استفاده قرار می گیرد که دارای یک گیج برای نمایش میزان گاز درون سیلندر و فلومتر برای میزان جریان خروجی می باشد. در اکثر گاز ها از رگلاتور های دو گیج برای اتصال به سیلندر مورد استفاده قرار می گیرد ولی در خصوص آرگون اینگونه نمی باشد و تک فلومتر استفاده بیشتر خواهد شد.

بیشتر بدانیم :

رگلاتور فلومتردار بر اساس یک شیشه استوانه ای شکل تشکیل شده است که تجهیزات داخلی آن توسط شرکت سازنده قرار می گیرد. این استوانه ای شکل شکننده می باشد و ممکن است در اثر وارد شدن ضربه منجرب شکسته شدن شود.

شیشه استوانه یا همان فلومتر در انتهای آن رزوه ای می باشد و می توان به بدنه رگلاتور متصل شود.

درون فلومتر از اجزای مختلفی همچون شیشه داخلی ، ساچمه ، واشر تشکیل شده است که از نشتی گاز جلوگیری می شود.

در زمان باز شدن شیر کپسول co2 و وارد شدن به درون رگلاتور باعث خواهد شد ساچمه به سمت بالا و پایین حرکت نماید که میزان فلوی خروجی را به ما نمایش خواهد داد.

قیمت رگلاتور فلومتر دار

محصولات مختلفی در زمینه فلومتر دار بودن را می توانید در مجموعه توسعه صنعت ایرانیان تهییه نمایید. قیمت را می توانید از مجموعه توسعه صنعت ایرانیان جویا شوید .

این مجموعه توانسته است در انواع مختلف فلومتر ها فعالیت نماید و محصولات کشور های زیر را به فروش برساند.

 1. رگلاتور فلومتردار طرح مکسی چین
 2. رگلاتور فلومتردار توان جم ایران
 3. رگلاتور فلومتردار ایدیلزترکیه
 4. رگلاتور فلومتردارمکسی ایتالیا
 5. رگلاتور فلومتردار گلور سوئیس
 6. رگلاتور فلومتردار زینسر آلمان

در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع رگلاتور های طبی , صنعتی و آزمایشگاهی  پذیرفته می شود.

همچنین بخوانید

رگلاتور گاز هلیوم برای تنظیم فشار و کنترل آن در انواع کپسول های گازی مورد استفاده قرار می گیرند. رگلاتور می تواند فشار بالای گاز خارج شونده از کپسول را تا حدی کاهش دهند که گازمورد نیاز مصرف کننده را تامین نماید .گاز درون کپسول ها دارای فشار بالغ بر200 بار هستند و عملاً بدون مانومتر گاز هلیوم نمی […]

گلاتور پروپان با فشار ورودی 40 بار و فشار خروجی از 1 بار الی 10 بار از جنس برنج با پوشش کروم و همچنین استیل 316 اتصال این رگلاتور از 1/8 اینچ الی 1 اینج می باشد. تقلیل کننده فشار گاز پروپان  رگلاتور پروپان ، یک تنظیم کننده جریان فشار است که بطور خودکار جریان مایع یا گاز […]

رگلاتور متان دارای فشار ورودی 200 بار و تنظیم فشار خروجی 0 تا 10 بار با اتصال 4/1 اینچ چپ گرد می باشد  این کاملا آتش زا بودن و در رده FULL GAS قرار میگیرد , رنگ این رگلاتور قرمز بوده قالبا دیده میشود افرادی که با گاز متان سرو کار دارند از رگلاتورهای که فشار کاری آنها […]

فشار شکن هیدروژن یا رگلاتور هیدروژن به علت قابل انفجار بودن گاز باید از دقت بسیار بالایی در تنظیم فشار خروجی سیلندرهای حاوی گاز باشند همچنین کالیبره این دسته برای جلوگیری از نشت گاز هیدروژن به علت خطر انفجار آن بایستی بسیار دقیق ت از گازهای دیگر باشد و از این رو باید توسط شرکتهای معتبر و […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید