حدیده میلگرد

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع حدیده میلگرد در مرحله اول توضیحاتی را در مورد این دستگاه صنعتی ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم

لازم بذکر است enlightened:

دستگاه حدیده میلگرد به درخواست مشتریان عزیز ساخته میشود . این دستگاه بصورت آماده موجود نیست  

دستگاه حدیده میلگرد

 دستگاه حدیده میلگرد

دستگاه حدیده میلگرد جهت حدیده کردن میلگرد های ساده و آجدار در قطر های مختلف از 14 میلی متر تا 40 میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد , این دستگاه حدیده میلگرد در پروژه های ساختمانی که مصرف میلگرد تقویت کننده ( آرماتور ) دارند ونیاز به اتصال میلگرد ها به یکدیگر است مورد استفاده قرار می گیرد .

در واقع دستگاه حدیده میلگرد یک دستگاه کلیدی در این گونه پروژه های صنعتی محسوب می شود چرا که با حدیده کردن سرمیلگرد امکان اتصال بسیار عالی واستاندارد وبسیار مستحکم دو میلگرد و طویل سازی آرماتور را توسط وصله مکانیکی رزوه دار مهیا می سازد .

دستگاه حدیده زنی رول کننده    

میلگرد با بهره گیری از آخرین فناوری روز دنیا ( نورد با چگالی بالا وسیستم خنک کننده پیشرفته ) میلگرد ها را به طور موازی و بدون براده برداری حدیده می کند که این امر سبب افزایش استحکام اتصال می گردد

دستگاه حدیده زنی رول کننده66349063

این مدل دستگاه حدیده میلگرد کاملا تولید کشورمان ایران میباشد که دارای یک نوع بوده و از نظر ظاهری می توان با سایر نمونه های خارجی خود موجود مقایسه نمود.

کیفیت و خریداران این محصول به گونه ای می باشد که وجود این محصول در بازار به صورت دائم نمی باشد و به درخواست مشتریان عزیز تولید و ساخته میشود و تمام دستگاههای ساخته شده در شرکت توسعه صنعت ایرانیان بصورت سفارش به فروش رسیده و تمام خواهد شد.

مارک تولید شده در این محصول که تصویر آن قرار داده شده است برای شرکت توسعه صنعت ایرنیان و با برند (( پیشرو صنعت )) می باشد. این محصول به صورت استاندارد قابل استفاده برای میلگرد های با سایزهای زیر می باشد.

 1. میلگرد 4 آجدار و ساده 
 2. میلگرد 6 آجدار و ساده 
 3. میلگرد 8 آجدار و ساده 
 4. میلگرد 10 آجدار و ساده 
 5. میلگرد 12 آجدار و ساده 
 6. میلگرد 14 آجدار و ساده 
 7. میلگرد 16 آجدار و ساده 
 8. میلگرد 18 آجدار و ساده 
 9. میلگرد 22 آجدار و ساده 
 10. میلگرد 28 آجدار و ساده 
 11. میلگرد 32 آجدار و ساده 

در نظر داشته باشید مشخصات دستگاه حدیده میلگرد در یک پلاک فلزی همچون تصویر بسته بندی این محصول به عنوان مشخصات قرار دارد

با توجه به شرایط تغییرات قیمت می توانید با ارتباط تلفنی از قیمت ها مطلع گردید. قیمتدستگاه حدیده میلگرد در فواصل زمانی مختلف با توجه به قیمت تمام شده محصول در زمان تولید تعیین می گردد که زمان در خواست شما ، قادر هستید با ما در ارتباط باشید و قیمت را دریافت نمایید.

حدیده میلگرد

کیفیت محصولات در برندهای مختلف می تواند تاثیرات زیادی روی قیمت آن محصول قرار دهد.  حدیده میلگرد به منظور استفاده در صنایع ساختمانی و بتون ریزی است که ما یکی از تولیدکنندگان و فروشندهای این محصول به شمار میرویم.

از سوی دیگر سعی نموده ایم جنس این محصول با کیفیت آن را انتخاب نماییم تا از فروش دستگاه حدیده میلگرد با جنس بد جلوگیری کنیم . کیفیت خوب باعث خواهد شد مشتریانمان را حفظ نماییم.

مجموعه توسعه صنعت ایرانیان ارائه دهنده انواع دستگاههای صنعتی سنگین و نیمه سنگین با کیفیت و قیمت مناسب می باشد مشتریان عزیز برای اطلاعات بیشتر بااین فروشگاه تماس حاصل فرمائید smiley.

 

Scroll to Top