مانومتر مکسی

مانومتر مکسی

 

لوازم تقلیلل فشار یا فشار شکنها دارای برندها با کیفیت مختلف باشند. ولی برخی از برند های موجود در بازار  به دلیل رضایت زیاد مشتری محبوبیت خاصی را پیدا کرده اند. مانومتر مکسی ساخت کشور ایتالیا یکی از محصولات خوب و با کیفیت بازار ایران است که با گذشت سالیان دراز و وجود رقبای بیشمار جدید همچنان در راس فروش محصولات با کیفیت قرار دارد.مانومتر مکسی که به روی بسته بندی آن به صورت انگلیسی لوگوی مانومتر مکسی درج شده است  ظاهری زیبا و کارایی بالا دارد به گونه ای که محصولات دیگر به تقلید از این محصول اقدام به تولید نموده اند.در بازار ابزار زمان خرید مانومتر خواهید شنید که قیمت مانومتر مکسی و مانومتر طرح مکسی وجود دارد . این موارد به منزله این است که محصولات چینی و ایتالیایی دیگری وجود دارند که ظاهری شبیه مانومتر مکسی تولید نموده اند.در گذشته شرکت مکسی اقدام به تولید محصولات خود با محافظ گیج ژله ای رنگی نموده بود که با گذشت زمان اقدام به تغییراتی در آن نمود تا ظاهر آن از نوع های موجود در بازار متفاوت باشد و صد البته ضریب ایمنی بیشتری برای محافظ گیج های مانومتر داشته باشد.از این  سو قاب های محافظی برای آن تعبیه نمود که به رنگ مشکی رنگ می باشد و کل محفظه را پوشش میدهد

مانومتر مکسی 

مانومتر های موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان :

شرکت اکسی توربو با قدمتی بالغ بر 35 سال تجربه توانسته است محصولات خود را در زمینه فشار شکن های کپسول با محصولات مانومتر مکسی در گاز های زیر ارائه نماید.

  1. مانومتر مکسی اکسیژن
  2. مانومتر مکسی استیلن 
  3. مانومتر مکسی آرگون CO2 
  4. مانومترمکسی نیتروژن 
  5. مانومتر مکسی فلومتر دار
  6. مانومتر مکسی دو فلومتر
  7. مانومتر مکسی هلیوم

مانومتر مکسی 

کاربرد :

  1. کاربرد در صنعت
  2. کاربرد در آزمایشگاهها
  3. موارد کارایی طبی و انتقال گاز به بیمار

مانومتر مکسی

قیمت :

مشتریان محترم توجه داشته باشید که محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که مانومتر مکسی نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت مانومتر مکسی می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

 مانومتر مکسی

ضمنا :

در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع مانومتر های طبی , صنعتی و آزمایشگاهی پذیرفته می شود

مانومتر مکسی

 

Scroll to Top