گردنه تورچ co2

توسعه صنعت ایرانیان فروش گردنه تورچ co2 با قیمت مناسب در برندهای مختلف را انجام میدهد . این مجموعه با فعالیت در زمینه جوش و برش قابلیت ارائه متعلقات جهت تکمیل فرایند جوشکاری را محصولات خود را تکمیل نموده است. گردنه تورچ به دلیل مصرف بالا در زمان جوشکاری co2 موجب کوتاه شدن عمر این وسیله میشود که نیاز به تعویض دارد.

گردنه تورچ co2

گردنه تورچ co2

مبلغ کامل تورچ به مراتب بالاست و بقیه قطعات سالم می باشد و با تعویض گردنه باعث خواهید شد که دوباره اقدام به استفاده تورچ co2 خود شوید. گردنه تورچ co2 یکی از قطعاتی است که مشتریان بسیاری به آن نیاز دارند و مصرف بالایی به دلیل سنگین بودن فشار کاری با تورچ می باشد.

نکته enlightened:

گردنه تورچ co2   با توجه به نوع تورچ مصرفی شما متفاوت است ، در زمان خرید اقدام به معرفی مدل تورچ خود شوید تا بتوانیم راهنمایی مفید و فروش محصول درست را برای شما داشته باشیم. معمولا شرکت های تولید کننده متعلقات جوش و برش اقدام به تولید بر اساس استاندارد ها و مطابق با محصولات برندهای معروف می نمایند تا در زمان ارائه قطعات از خدمات بهتری برخوردار شوند.

انواع گردنه تورچ co2

 1. گردنه تورچ co2 NB15
 2. گردنه تورچ co2 NB24
 3. گردنه تورچ co2 NB25
 4. گردنه تورچ co2 NB36
 5. گردنه تورچ co2 NB501
 6. گردنه تورچ co2 مکسی 4000

گردنه تورچ co2 - 66702315

کاربرد گردنه تورچ co2

 • فرآیند انتقال گاز به نوک تورچ جوشکاری بر روی ورقهای فلزی 
 • انتقال برق
 • پایه نگهدارنده نازل , شعله پوش و پایه نازل
 • امان استفاده در حفره هایی که امکان انتقال انبر جوشکاری الکترود نمیباشد
 • توانای تعویض شدن با نمونه دیگر خود

دلیل استفاده وشکل ارگونومی گردنه تورچ co2

مقاومت در برابر ضربه

نحوه انتخاب مواد اولیه، ساخت و مونتاژ این محصول، به نحوی بوده که دارای وزنی سبک و در عین حال در بخش بدنه، بسیار مقاوم به ضربه باشد.

نحوه قرار گیری 

جایگاه قرارگیری گردنه تورچ co2 نسبت به کل ساختار تورچ ، به شکلی انتخاب شده است تا جوشکار بتواند به سهولت از محصول استفاده نماید و در عین حال آرایش دسته، خستگی در دستان مصرف کننده را به حداقل  برساند.

انتقال قدرت 

گردنه تورچ co2 استفاده شده جهت تورچ co2 در طول های مختلف، به مصرف کننده اجازه میدهد، در انتخاب کابل قدرت، دقت داشته باشد تا بتواند مطابق مشخصات مورد انتظار بهره بردار، به کارکرد پرداخته، حداقل افت جریان را ایجاد کرده وعمل جوشکاری متوقف نشود

مشخصات فیزیکی

تولید گردنه تورچ co2 به گونه ای قطعات درکنار یگدیگر قرار گرفته اند، تا قطعات قرار گردفته بر روری آن را بتوان  باز کرده و عمل قرار گرفتن قطعات  به راحتی امکان پذیر باشد، که به نوبه خود، فرآیند نگهداری و تعمیرات تورچ co2 را، آسان می سازد.

تعویض گردنه تورچ co2

 1. گردنه تورچ co2 مطابق با استاندارد تورچ های موجود  .
 2. در تولید گردنه تورچ co2 از مرغوبترین آلیاژهای فلزات استفاده شده است .
 3. تست گردنه برای سلام و خراب بودن  استاندارد های روز
 4. گردنه آرگونومی با طراحی زیبا و مدرن و قابلیت کنترل و آزادی حرکت بسیار عالی
 5. مناسب برای انواع جوشکاری سبک ٬ نیمه سنگین ٬ و جوشکاری های سنگین صنعتی .

فروش گردنه تورچ co2 

مجموعه توسعه صنعت ایرانیان توانسته است در مدلهای مختلفی از گردنه تورچ co2 فعالیت نماید. گردنه تورچ co2 از گذشته دارای ظاهری مشخص بوده که تا امروز هیچ تغییر ظاهری نداشته است  .

موضوعی که در این بخش باید به آن اشاره نماییم این است که گردنه تورچ co2 معرفی شده در این بخش برای مصارف جوشکاری با گاز co2 استفاده میشود

در این قسمت اگر بخواهیم از بیشترین فروش و مصرف در بین محصولات معرفی شده اشاره نماییم . گردنه تورچ co2 را می توان نام برد که این موضوع در بین خریداران بسیار رواج داشته است و توانسته مشتریان بسیاری را به خود جلب نمایند.

برای خرید گردنه تورچ co2 و دریافت قیمت مناسب می توانید کارشناسان در این  زمینه مشاوره مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهید smiley

Scroll to Top