فلش بک هوا برش ACE ایتالیا

فلش بک هوا برش ACE ایتالیا

فلش بک هوا برش ACE ایتالیا

فلش بک هوا برش ACE ایتالیا وسیله ای ایمنی جهت جلوگیری از برگشت آتش به سمت کپسول اکسیژن و سیلندر گاز می شود.فلش بک هوا برش ACE ایتالیا دارای دو مدل پشت دسته و دوسر شیلنگ می باشد.فلش بک هوا برش ACE ایتالیا ACE ایتالیا دوسر شیلنگ قابل نصب بین شیلنگ دوقلو هوا گاز می باشد. فلاش بک پشت دسته جهت نصب بروی سرپیک جوش و برش استفاده میشود. در نظر داشته باشید به دلیل سنگین تر شدن سرپیک هوابرش از این مدل کمتر استفاده میشود.

فلش بک هوا برش ACE ایتالیا مدل : دوسر شیلنگ فلش بک هوا برش ACE ایتالیا مدل : دوسر شیلنگ

این نوع فلاش بک قابلیت نصب شیلنگ در هر دو طرف می باشد. جهت نصب شیلنگ خود را برش دهید و شیلنگ هوا که از سمت کپسول اکسیژن شما میاید را به ورودی فلش یکطرفه زده و سمت دیگر شیلنگ که به سمت سرپیک هوا میرود را به خروجی Flash Back بزنید.

برای Flash Back قرمز شیلنگ گاز که از سمت کپسول گاز میاید را به ورودی و سمت دیگر را که به سمت سرپیک برش میرود به خروجی نصب کنید.

فلش بک هوا برش ACE ایتالیا مدل : فلش بک پشت دسته فلش بک هوا برش ACE ایتالیا مدل : فلش بک پشت دسته

این نوع فلش بک هوا برش ACE ایتالیا قابلیت نصب شیلنگ در هر یک طرف می باشد. جهت نصب انتهای شیلنگ هوا را به طرف شیلنگ خور فلاش بک نصب کنید و با بست ببندید ، سپس قسمت مهره خور را به سرپیک نصب کنید.

جهت شناخت فلاش بک استیلن می توانید علاوه بر رنگ قرمز از خط های روی مهره متوجه شوید و همچنین سایز مهره قطر بیشتری نسبت به گاز اکسیژن دارد. در تصویر روبرو می توانید این موضوع را به وضوع متوجه شوید.

قیمت فلش بک هوا برش ACE ایتالیا

قیمت فلش بک بر اساس نوع برند مورد استفاده متفاوت است ،فلش بک هوا برش ACE ایتالیا از دو عدد تشکیل شده است که البته به صورت جداگانه قابل استفاده می باشد. در صورت اینکه شما بخواهید یک جفت که شامل دو عدد یا اینکه یک عدد خرید کنید تقریبا دو برابر قیمت برای شما تمام خواهد شد.

فلش بک چیست

شاید شما با دیدن این محصولات و توضیحات تا به این قسمت ، پاسخ سوال اصلی این محصول را متوجه نشده باشید و بپرسید :

اصلا فلش بک چیست ؟

همانطور که بالاتر برای شما توضیح دادیم، فلش بک ابزاریست ایمنی که در جهت جلوگیری از برگشت آتش به سیلندر ها استفاده میشود. برخی اوقات به دلیل اتفاقات ناخواسته یا اشتباهات اپراتور ، شعله آتش به درون سرپیک کشیده میشود که در صدد آن به درون شیلنگ هدایت شده و در نتیجه به سیلندر ها درصورتی که مانع آن نشویم ، خواهد رسید. انفجار سیلندر بسیار خطرناک و منجرب صدمه زدن تا چند ساختمان اطراف خواهد شد. فلش بک از این اتفاق جلوگیری خواهد کرد.

برندهای مختلف فلش بک هوا برش و موجود 

فلش بک هوابرش ساخت کشورهای مختلف + ایران در بازار موجود است و می توان آنان را تهیه نمود . به این کشورها نگاهی بندازید :

  1. فلش بک هوا برش دیر ایران
  2. فلش بک هوا برش ACE ایتالیا
  3. فلش بک هوا برش ویت آلمان
  4. فلش بک هوا برش ایلدیز ترکیه
  5.  فلش بک هوا برش چین

هر کدام از این کشور ها دارای کیفیت متنوعی هستند که قیمت را تغییر داده اند. پس می توان گفت در خرید هر محصول کشور قیمتی متفاوت در بر خواهد داشت. محصولات چینی با توجه به واردات قبلی و تجربیات خرید و فروش آگاه شده ایم که از محصولات ایرانی دارای کیفیت پایینی می باشند که در خرید آنان نسبت به ایرانی توصیه نمی شود.

Scroll to Top