شیلنگ دو قلو کره ای

شیلنگ دو قلو کره ای

توسعه صنعت ایرانیان وارد کننده و فروشنده انواع شیلنگ در مدل های دوقلو , تک قلو مخصوص هوا و تک قلو مخصوص گاز در برند های آلمان , ترکیه ,  کره ای و مالزی در ایران میباشد

شیلنگ دو قلو کره ای :

 شیلنگ دو قلو کره ای یکی از پر مصرف ترین شیلنگهای دو قلو در بازار ایران میباشد  شیلنگ دو قلو کره ای از چسبیده شدن دو شیلنگ تک باد مخصوص گار اکسیژن و شیلنگ تک گاز مخصوص گاز استیلن یا پروپان بدست می آید و به دلیل سهولت در جوشکاری هواگاز این محصول ساخته و توضیح میشود. از وسایل مرتبط کار با این محصول کپسول 10 لیتری یا سایر سایز ها ی مختلف  ، فلش بک ، سرپیک برش یا جوش ، رگلاتور اکسیژن و سایر ابزار مورد استفاده قرار میگیرد.

شیلنگ دو قلوی کره ای

مشخصات :

شیلنگ دو قلو کره ای در رنگهای ( آبی و قرمز ) و ( سبز و قرمز ) در بازار موجود می باشد و تشکیل شده از دو شیلنگ در مدلهای شیلنگ تک گاز کره ای با سایز 3/8 یعنی نمره 10 به رنگ ( قرمز ) و شیلنگ تک باد کره ای با سایز 5/16 یعنی نمره 8 هوا در رنگهای ( آبی , قرمز , سبز , مشکی ) میباشند که برای اکسیژن و گاز استیلن و غیره کاربرد دارد.

 شیلنگ دو قلو کره ای 

تفاوت :

تفاوت اصلی در مدل های متنوع شیلنگ دو قلو کره ای که در بازار هستند همان الیاف یا نخ به کار رفته در ساختار آن می باشد که باعث وجه تمایز شیلنگ ها در ایران و دنیا است . یکی از بهترین شیلنگ های موجود و تولید شده در بازارهای بین المللی شیلنگ های جوشکاری ساخت کشور کره بوده که با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی های دنیا بسیار مستحکم و منعطف می باشد.

شیلنگ دو قلو کره ای

قیمت :

قیمت شیلنگ جوشکاری دو قلوی کره ای را می توانید با تماس از فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید. فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان بصورت تخصصی در زمینه فروش ابزار جوشکاری و برشکاری در حال فعالیت می باشد.

شیلنگ دو قلو کره ای 

استاندارد کیفی :

شیلنگ دو قلو کره ای موجودر در این فروشگاه دارای استاندارهای ملی ایران و یا استانداردهای کیفی بین المللی مانند استاندارد EN1327 و استانداردهای اروپایی مانند استاندارد CE هستند.

 نکته :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در جهت افزایش استانداردهای موجود و احترام به مصرف کنندگان اقدام به توزیع شیلنگ دو قلو کره ای , شیلنگ تک باد کره ای و شیلنگ تک گاز کره ای  در بازار ایران کرده است مشتریان محترم میتوانند با تماس با این فروشگاه از قیمت انواع شیلنگهای  دو قلو , تک باد و تک گاز  کره ای اطلاع حاصل کنند.

 

Scroll to Top