شیلنگ دو قلو مالزی

شیلنگ دو قلو مالزی

توسعه صنعت ایرانیان وارد کننده و فروشنده انواع شیلنگ در مدل های دوقلو , تک قلو مخصوص هوا و تک قلو مخصوص گاز در برند های آلمان , ترکیه ,  کره ای و مالزی در ایران میباشد

شیلنگ دو قلو مالزی :

شیلنگ دو قلو مالزی یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده در صنعت جوشکاری و برشکاری که نقشی بسیار مهم را ایفا می کند شیلنگ های دو قلوی جوش و برش می باشد.شیلنگ ها عموما از جنس پلاستیک و عایق نسوز تشکیل شده و فشار داخل سیلندر را به سرپیک تحت فشار انتقال می دهد. در واقع شیلنگ رابط اصلی بین کپسول و مصرف کننده است که گرما و فشار را جهت مصرف منتقل می سازد. در سالیان گذشته شیلنگ ها در کشورهای مختلفی وارد کشورو برندهای مختلفی را در درسترس مشتریان قرار گرفته است اما در این بین شیلنگ دو قلو مالزی با برخورداری از نخ نسوز و لبه برجسته رضایت بیشتری را میان مصرف کنندگان این کالا ایجاد نموده است.

مشخصات فنی شیلنگ دو قلو مالزی :

شیلنگ دو قلو مالزی برای انواع کپسولهای برش کاری که این شیلنگ دارای کیفت بسیار عالی که یکی از بهترین شیلنگ های دو قلو در بازار ایران است و فشار کاری آن 20 بار میباشد لازم بذکر است که شیلنگ دو قلو مالزی از دو شیلنگ آبی و قرمز تشکیل شده است که شیلنگ آبی در سایز 5/16 یعنی نمره 8  مخصوص گاز اکسیژن ( هوا ) وشیلنگ قرمز در سایز 3/8 یعنی نمره 10 مخصوص گاز استیلن یا پروپان میباشد .

 نکته :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در جهت افزایش استانداردهای موجود و احترام به مصرف کنندگان اقدام به توزیع شیلنگ دو قلو مالزی , شیلنگ تک باد مالزی و شیلنگ تک گاز مازی  در بازار ایران کرده است مشتریان محترم میتوانند با تماس با این فروشگاه از قیمت این شیلنگ دو قلو مالزی وشیلنگ تک باد و گاز مالزی اطلاع حاصل کنند.

 

Scroll to Top