شیلنگ دو قلو ترکیه

شیلنگ دو قلو ترکیه

توسعه صنعت ایرانیان وارد کننده و فروشنده انواع شیلنگ در مدل های  دوقلو , تک قلو مخصوص هوا و تک قلو مخصوص گاز در برند های آلمان , ترکیه ,  کره ای و مالزی در ایران میباشد

شیلنگ دو قلو ترکیه :

جنس شیلنگ دو قلو ترکیه عموما لایه ای پلاستیکی بهمراه پوششی از الیاف و نخ می باشد. تفاوت اصلی در مدل های متنوع شیلنگ در بازار همان الیاف یا نخ به کار رفته در ساختار آن می باشد که باعث تمییز شیلنگ های متنوع در دنیاست. یکی از بهترین شیلنگ دو قلو موجود . شیلنگ های دو قلو  ساخته شده در کشور ترکیه  بوده که با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی ها و استانداردها دنیا بسیار مستحکم و منعطف می باشد.

مشخصات فنی شیلنگ دو قلو ترکیه :

 شیلنگ دو قلو ترکیه برای انواع کپسولهای برش کاری که این شیلنگ دارای کیفت بسیار عالی و فشار کار 20 بار میباشد لازم بذکر است که شیلنگ دو قلو ترکیه از دو شیلنگ آبی و قرمز تشکیل شده است که شیلنگ آبی در سایز 5/16 یعنی نمره 8  مخصوص گاز اکسیژن ( هوا ) وشیلنگ قرمز در سایز 3/8 یعنی نمره 10 مخصوص گاز استیلن یا پروپان میباشد مارک شیلنگ دو قلو ترکیه ماف فلکس میباشد .

 نکته :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در جهت افزایش استانداردهای موجود و احترام به مصرف کنندگان اقدام به توزیع شیلنگ های دو قلو ترکیه و تک قلو ترکیه در بازار ایران کرده است مشتریان محترم میتوانند با تماس با این فروشگاه از قیمت این شیلنگ دوقلو ترکیه اطلاع حاصل کنند.

 

Scroll to Top