منیفولد شارژ گاز کولر

منیفولد شارژ گاز کولر وسیله ای است برای شارژ کردن کولر ماشین ، اسپلیت یا یخچال با گاز فریون مورد استفاده قرار میگیرد. گیج کولر گازی یا فشارسنج که به نام منیفولد شارژ گاز کولر شناخته میشود . منیفولد شارژ گاز کولر بهمراه شیلنگ های آن در جهت انتقال گاز از کپسول گاز فریون  به دستگاه های سرد کننده و غیره کاربرد دارد.

منیفولد شارژ گاز کولر منیفولد شارژ گاز کولر

 

 

 

 

 

 

 

منیفولد شارژ گاز کولر

مشخصات فنی :

در منیفولد شارژ گاز کولر از دو گیج استفاده شده است که میزان گاز درون کپسول گاز فریون  و همچنین مفدار فشار گاز خروجی  را برای اپراتور جهت مدیریت نمایش میدهد.که از طریق شیلنگ و اتصالاتی که برروی آن طعبیه شده است کاز انتقال گاز را به انواع دستگاههای سرد کننده را انجام میدهد

منیفولد شارژ گاز کولر

کاربرد :

  1.  یخچالهای خانکی و فروشگاهی
  2.  کولر خودرو
  3.  کولرهای گازی 
  4. سردخانه های نگهداری گوشت
  5. چیلر
  6. سردرخانه هایی که برروی تمام خودرو ها نصب میشود

منیفولد شارژ گاز کولر

نام دیگر محصول :

منیفولد شارژ گاز کولر در واقع یک مانومتر است که همانند مانومترهای صنعتی دیگر دارای دو گیج برای نمایش میزان گاز درون مخزن و خروجی را نمایش میدهد که نام دیگر این محصول گیج گاز کولر است که توسط مشتریان قرار داده شده است. گیج گاز کولر معرفی شده در این بخش می توانند در شارژ کولر ماشین و همچنین شیر کولر گازی ، بیشترین استفاده را به کارایی خود اختصاص داده است.

منیفولد شارژ گاز کولر

برند های موجود در فروشگاه :

  1. منیفولد شارژ گاز کولر چینی
  2. منیفولد شارژ گاز کولر P.M 
  3. منیفولد شارژ گاز کولر ROTENBERGER ( روتنبرگر )
  4. منیفولد شارژ گاز کولر MASTER COOL ( مسترکول ) 

منیفولد شارژ گاز کولر

قیمت :

قیمت منیفولد شارژ گاز کولر را می توانید با تماس از فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان جویا شوید. موضوع دیگر در خصوص قیمت منیفولد شارژ گاز کولر و ارائه کیفیت مناسب این برند صنعتی می باشد. فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان با توجه به میزان استفاده شما ازمنیفولد شارژ گاز کولر می توانند محصولی با قیمت مناسب و کیفیت کارایی بسیار بالارا به مشتریان عزیز ارائه دهند.

 

Scroll to Top