رگلاتور هریس

رگلاتورهریس

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع رگلاتور هریس در مرحله اول توضیحاتی را در مورد این رگلاتور کاهنده فشار ارائه کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت

رگلاتور گاز هریس چیست :

رگلاتور گاز ابزاری است جهت کاهش فشار در یک خط یا سیلندر به فشار قابل استفاده کاربر , با توجه به اینکه فشار گاز در سیلندر یا خط فرایند , بالایی می باشد به صورت مستقیم قابل استفاده نیست از این رو جهت استفاده در دستگاه های مورد نظر کاربر برای مصارف گوناگون از رگلاتور هریس برای کاهش فشار گاز و قابل استفاده نمودن گاز مورد نظراز آن استفاده می شود .عملکرد آن به گونه ای است که صرفآ برای بررسی و کنترول فشاز می توان از آن استفاده کرد و عمومآ برای کنترل دبی گاز استفاده نمی شود . نمونه هایی خاص از رگلاتور هریس وجود دارند که علاوه بر گیج کنترل فشار در خروجی ابزاری برای کنترل دبی نیز در نظر گرفته شده است .

رگلاتور هریس

معمولآ با سه نوع متریال متفاوت عرضه میگردند :

  1. گلاتور هریس مدل برنجی
  2.  رگلاتور هریس مدل آب کروم
  3.  رگلاتور هریس مدل استنلس استیل

رگلاتور هریس

 برنجی و روکش کروم :

رگلاتور هریس برنجی برای گازهایی که فاقد خورندگی می باشند مورد استفاده قرار می گیرند . کاربری رگلاتورهای برنجی و روکش کروم مشابه می باشند . مزیت رگلاتور روکش کروم مقاومت ظاهر در شرایط محیطی می باشد . این نوع پوشش دهی برای رگلاتور های برنجی سبب شده که عمر این رگلاتورها بیشتر شود ولی در عملکرد آن تآثیر خاصی نخواهد داشت .

رگلاتور هریس

استنلس استیل :

نوع دیگری از پوشش صرفآ برای رگلاتورهای استنلس استیل ارائه می شود که در عملکرد این رگلاتورها نیز تآثیر بسزایی دارا می باشد . این نوع پوشش عبارت است از پوشش تمامی سطوح رگلاتور استنلس استیل به وسیله SILCONERT .

چرا از رگلاتور های استیل استفاده می کنند :

  • به حداقل رساندن جذب گازهای واکنش پذیر
  • کاهش از بین رفتن گاز جهت پاکسازی
  • سازگار بودن با مخلوط های گازهای حاوی ترکیبات خطرناک

رگلاتور هریس

موارد مهم در هنگام  خرید و نگهداری :

  1. همیشه رگلاتور را برای گاز مورد نظر خود انتخاب کنیم
  2. رگلاتور خود را با توجه به گاز مورد استفاده و خواص شیمیایی انتخاب کنیم 
  3. هیچگاه از رگلاتور برنجی برای گازهای خورنده استفاده نکنیم
  4. همیشه رگلاتور را باید تمیز نگه داشت تا کارایی خود را از دست ندهد

مانومتر مکسی ایتالیا

قیمت :

محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که محصول شرکت هریس نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت رگلاتور هریس می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

رگلاتور هریس

ضمنا :

این فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع رگلاتور هریس در مدلهای طبی , صنعتی و آزمایشگاهی را برعهده میگیرد

رگلاتور هریس

Scroll to Top