رگلاتور زینسر آلمان

رگلاتور زینسر آلمان

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع رگلاتور های زینسر آلمان در مرحله اول توضیحاتی را در مورد رگلاتور زینسر آلمان برای خرید بهتر مشتریان عزیز ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم .

رگلاتور گاز چیست :

رگلاتورهای گاز تجهیزاتی هستند که برای کنترل و تنظیم فشار انواع گازها مورد استفاده قرار می گیرند . همانطوریکه می دانید برای نگهداری و ذخیره سازی گازها می بایست آنها راتحت فشار در مخازن  ویا سیلندرهایی که تحمل فشاری نسبتآ بالایی دارند نگهداری نموده لذا استفاده آنها بصورت مستقیم از مخازن یا سیلندرهای گاز بدلیل فشار بالا میسر نیست و می بایست از رگلاتور های کاهنده فشار استفاده نمود . عملآ رگلاتور امکان تنظیم فشار گاز خروجی را برای کاربر فراهم می آورد واو را قادر خواهد ساخت فشار گاز مورد نیاز خود را بدست آورد یعنی رگلاتور وسیله ای است که فشار بالای منبع گاز را به فشار پا ئین قابل مصرف کاهش می دهد .

رگلاتور زینسر آلمان

اکسیژن :

 

 

 

 

 

 

رگلاتور زینسر آلمان

استیلن :

 

 

 

 

رگلاتور زینسر آلمان

 نیتروژن یا ازت :

 

 

 

 

 

 

رگلاتور زینسر آلمان

 فلومتر دار :

 

 

 

 

 

رگلاتور زینسر آلمان

 تک گیج :

 

 

 

 

 

 

رگلاتور زینسر آلمان

قرار دادن  داخل سیستم :

  1. شناسه رگلاتور را چک نموده و نیز با بررسی درجه های ورودی و خروجی رگلاتور , اطمینان حاصل نمایید که درجه مربوط به فشار بالا در رگلاتور برای فشاری که در سیستم سیلندر یا سیستم وجود دارد مناسب است . 
  2. به دقت رگلاتور را وارسی کنید و اطمینان حاصل نمایید که هیچگونه آلودگی و صدمه و جرمی در رگلاتور وجود ندارد . در صورت وجود نقص یا وجود جرم و اجسام خارجی در رگلاتور ,  با قسمت خدمات فروشگاه تماس گرفته تا نسبت به تعمیر یا تعویض رگلاور اقدام نمایید .
  3. شیر سیلندر را جهت وجود احتمالی خدشه ویا آلودگی و جرم وارسی کرده و اطمینان حاصل نمایید که قبل از نصب رگلاتور , جرمها و اجسام خارجی از تجهیزات پاک شده باشند
  4. وصل کردن رگلاتور زینسر آلمان به گونه ای است که رگلاتور را به سیلندر بسته و مهره ایمنی مربوط به سیلندر را سفت کنید 
  5. رای بستن رگلاتور پیچ تنظیم رگلاتور را تا انتها خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید این عمل باید قبل از باز کردن شیلنگ انجام شود

 رگلاتور زینسر آلمان

چک کردن ایمنی :

درحالیکه پیچ تنظیم رگلاتور زینسر آلمان بطور کامل در جهت خلاف عقربه ساعت پیچیده شده است . هر دو دست خود را روی شیر سیلندر قرار داده و آن را به آهستگی باز کنید بطوریکه فشار داخل رگلاتور زینسر آلمان به تدریج بالا برود . در حالیکه شیر سیلندر مابین شما و رگلاتور زینسر آلمان قرار دارد , این عملیات را انجام داده و موقعی که عقربه مربوط به فشار بالا در رگلاتور زینسر آلمان ,  حداکثر فشار را نشان داد , شیر سیلندر را کاملا باز کنید . در زمانهایی که از جریان گاز استفاده نمی کنید شیر سیلندر را ببندید .

رگلاتور زینسر آلمان

تنظیم فشار   :

پیچ تنظیم رگلاتور زینسر آلمان را در جهت عقربه های ساعت چرخانده تا فشار دلخواه را در عقربه مربوط به فشار کم رگلاتور زینسر آلمان مشاهده کنید . دراین حالت تنظیم فشار انجام شده است

رگلاتور زینسر آلمان

اقدامات احتیاتی :

هرگز عقربه نشانگر فشار پایین در رگلاتور زینسر آلمان را با عقربه نشانگر دیگری که آستانه فشار پائین تری دارد , جایگزین نکنید . این امر ممکن است باعث انهدام عقربه نشانگر در هنگام افزایش ناگهانی فشار شود , رگلاتورهای دیافراگمی را جهت وجود احتمای نشت گاز از قسمت پر فشار رگلاتور زینسر آلمان به منطقه کم فشار وارسی کنید . برای این امر پیچ تنظیم رگلاتور زینسر آلمان باید بطور کامل برخلاف جهت عقربه های ساعت پیچیده شده باشد . شیرهای سیلندر و یا لوله های گاز را به دقت وارسی نمایید سیستم باید در برابر بازگشت احتمالی گاز از سیستم به داخل رگلاتور حفاظت شود . این جریان برگشتی به رگلاتور می تواند باعث صدمه به رگلاتور زینسر آلمان شود .

رگلاتور زینسر آلمان

برداشتن و خارج کردن  از سیستم :

شیر سیلندر را ببندید , توجه داشته باشید گاز باید از رگلاتور زینسر آلمان خارج شود . این امر بوسیله چر خاندن پیچ تنظیم رگلاتور در جهت عقربه ساعت انجام می شود . بطوریکه هیچ فشاری داخل رگلاتور زینسر آلمان نشان داده نشود . اگر گاز مصرفی قابل اشتعال , خورنده , سمی ویا اکسیدان باشد , باید سیستم تهویه مناسب با نوع گاز برای تهویه تدارک دیده شود .

  • بسته نمودن رگلاتور :

پس از تخلیه گاز و رسیدن فشار به حد صفر , پیچ تنظیم رگلاتور را در خلاف عقربه های ساعت تا آخرین حد می چرخانیم . 

  • جدا نمودن تجهیزات دارای فشار پائین :

تمام تجهیزات فشار پائین که به منبع پر فشار گاز وصل هستند باید بطور کامل از سیستم جدا شوند 

  •  محافظت از رگلاتور :

درصورتیکه قصد استفاده مجدد از رگلاتور زینسر آلمان را در آینده دارید , ورودی و خروجی رگلاتور زینسر آلمان را پوشانده و نیز از وارد شدن آلودگیها و جرم به داخل آنها جلو گیری کنید ونیز آنرا از صدمات مکانیکی حفظ نمائید , خروجی شیلندر را پوشانده و سر پوش شیر را ببندید .

رگلاتور زینسر آلمان

قیمت :

جهت دریافت مشاوره در انتخاب بهترین مدل رگلاتور زینسر آلمان مخصوص گاز مورد نظر  و اطلاع از قیمت رگلاتور زینسر آلمان می توانید با فروشگاه تجهیزات و لوازم جوش و برش توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

رگلاتور زینسر آلمان

ضمنا :

این فروشگاه تعمیرات انواع رگلاتور زینسر آلمان در مدل های طبی , صنعتی و آزمایشگاهی را برعهده میگیرد

رگلاتور زینسر آلمان
Scroll to Top