ژل پاک کننده استیل

ژل پاک کننده استیل

ژل پاک کننده استیل 

ژل پاک کننده استیل به عنوان تمیز کننده یکی از بهترین موارد شیمیایی برای جوشکاری استیل می باشد ( yes ) دلیل استفاده از ژل پاک کننده استیل جوشکاری میزان افزایش دما نسبت به فلز را می باشد . در خود بافت فلز استیل عناصری وجود دارند مانند نیکل و کروم که در هنگام جوشکاری استیل حتما از ژل های پاک کننده و یا اسیدی استفاده شود 

ژل پاک کننده استیل 

ژل پاک کننده استیل علاوه بر عملیات حرارتی که در بعضی از زمانها که جوشکاری باقوس بالا است لازم و ضروری می باشد تا پس از جوشکاری , مراحل پاک سازی انجام شود. این پدیده در دو طرف مسیر جوشکاری استیل بیشتر مشهود میباشد. این منطقه تغییر رنگ یافته که در حقیقت عمل اکسیداسیون برروی فلز می باشد. 

ژل پاک کننده استیل

توضیحات فنی :

در روشهای گذشته برای پاک کردن ماه گرفتگی بوجود آمده روی ورق های استیل هنگام جوشکاری از دستگاههای سندپلاست یا همان پرتاب شن به فلز ویا استفاده از اپراتوری که بتواند با فزرهای برشکاری آن که بروی آن فرچه سیمی نصب شده استفاده میکردنند ولی امروزه با به وجود آمدن آزمایشگاههای صنعتی از مایع لزجی به نام ژل پاک کننده استیل استفاده میکنند که از نظر اقتصادی بصرفه تر و بسیار تمیز تر از نوع دگر آن است 

ژل پاک کننده استیل

تاثیرات :

تاثیرات پس از استفاده از ژل پاک کننده استیل به اینصورت است که پس از استفاده مدت زمان تاثیر آن درحدود 4 تا 30 دقیقه میباشد که لایه قشایی پوسته مانند را که آزاد شده پاک می نمایند , ,وظیفه اپراتوراین است که بلافاصله آن را با آب و صابون خوب بشوید , چنانچه به عللی خنثی کردن بلافاصله بعد از تمیز کاری انجام نگیرد باید قطعات تمیز شده را با یک محلول قلیایی مانند محلول سودا شست.

ژل پاک کننده استیل

کاربرد :

  1. حضور بقایای ذرات بعضی سنگ ها و اکسیدها در سطح فولاد زنگ نزن موجب تشدید خوردگی 
  2.  بالا رفتن درجه حرارت موضعی 
  3.   تمیز نمودن بقایای به جا مانده از روی سطوح

ژل پاک کننده استیل

خرید :

به اطلاع مشتریان و خریداران محترم عرض میکنیم که شما می توانید ژل پاک کننده استیل را بصورت مستقیم در بسته بندی های 1کیلیویی و 25 کیلویی را از مجموعه توسعه صنعت ایرانیان خرید نمایید smiley .

 

Scroll to Top