متال مارکر

متال مارکر

متال مارکر

 متال مارکر وسیله این مخصوص نوشتن برروی فلز , صنعت گران برای بهتر برشدن بروی فلزات مانند آهن استیل مس و غیره نیاز به وسیله ای داشتند که بتوانند زوایای مورد نظر خود را برروی آنها علامت یا نشانه گزاری کنند که این وسیله صنعتی این مهم را به راحتی انجام میدهد 

سوال ! :

من با گچ خط کشی این کار را انجام میدهم 

 توجه داشته باشید که گچ خط کشی برروی بعضی از فلزات مانند استیل و یا آلومینوم و مس کاربرد چندانی ندارد و خیلی زود پاک میشود ولی در زمان استفاده از ماژیک متال مارکر این مشکل به وجود نمی آید ضمنا توجه داشته باشید که ماژک متال مارکر در برابر آب وگرما مقاوم بوده و پاک نمشود 

رنگهای گوناگون متال مارکر

متال مارکر موجود در این فروشگاه و با برندهای مختلف در کنار رنگ های مخصوص شرکتهای فولاد سازی و غیره ارائه می گردد که در جهت تامین و ارائه محصولات برای مشتریان در این زمینه فعال بوده است.

برخی از رنگ های این محصول را در این قسمت برای شما نام میبریم laugh :

 1. متال مارکر سفید
 2. متال مارکر طلایی
 3. متال مارکر نقرهای
 4. متال مارکر آبی
 5. متال مارکر قرمز

مشتریان عزیز دقت داشته باشید که رنگ های زیاد دیگر نیز در چارت اصلی رنگهای متال مارکر نیز موجود می باشد که سه رنگ به ترتیب نوشته دارای بیشترین مصرف می باشد. که بسیار از فلزات به دلیل تغیرات و  سیاه شدهگی توسط روغن و در جهت خوانایی و دیده شدن نشانه ها از متال مارکر سفید رنگ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد و موارد استفاده از ماژیک متال مارکر 

 1. خط کشی و نوشتن برروی آهن
 2. خط کشی و نوشتن برروی چوب
 3. خط کشی و نوشتن برروی سنگ
 4. خط کشی و نوشتن برروی کارتون
 5. خط کشی و نوشتن برروی شیشه
 6. خط کشی و نوشتن برروی پلاستیک

انواع برندهای متال مارکر  

 • ماژیک متال مارکر اسنومن ژاپن ( SNOWMAN ) 
 • ماژیک متال مارکر ساکورا ژاپن ( SAKURA )
 • ماژیک متال مارکر لتو چین ( LETO )

نکته enlightened :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تمام رنگ های مورد نظر در برندهای فوق که از آن نام برده شود را موجود دارد 

متال اسنومن و متال ساکورا 

یکی از برندهای نام آشنا و خوب در زمینه نوشتار برروی فلزات دو محصول به نامهای اسنومن و ساکورا هستند که متال مارکر اسنومن نسبت به ساکورا و چینیو  برندهای موجود دیگر از جنس و کیفیت مناسب تری برخوردار بوده است ، از این رو برند اسنومن توانسته است مشتریان زیادی را به خود جذب نموده نماید.

متال مارکر

نحوه فروش متال مارکر

توجه داشته باشید تمام لوازم صنعتی  بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت دلار قرار گرفته اند که متال مارکر نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت انواع متال مارکر می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

 متال مارکر

Scroll to Top