کپسول گاز 50 لیتری

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده کپسول گاز 50 لیتری توضیحاتی را در مورد کاربرد این کپسول صنعتی و آزمایشگاهی ارائه کرده که در ادامه به آن میپردازیم کپسول گاز 50 لیتری در بین کپسول گاز 40 لیتری و مدلهای کوچک خود از حجم و ابعاد بیشتری برخوردار می باشد. کپسول گاز 50 لیتری برای گاز هلیوم از مصرف بالاتری برخوردار میباشد و همچنین میتوان کپسول گاز 50 لیتری در جهت پالت کردن نیز استفاده کرد. کپسول گاز 50 لیتری دارای 200 بار فشار کاری و 300 بار فشار تست می باشد. وزن سنگین و سخت کردن حمل و نقل این سایز باعث شده است نسبت کپسول گاز 40 لیتری مصرف کمتری داشته باشد.

کپسول گاز 50 لیتری

کپسول گاز 50 لیتری

کپسول گاز 50 لیتری یا سیلندر گاز ۵۰ لیتری فشار قوی یا کپسول گاز 200 بار کپسول های فولادی، مخازنی برای نگهداری انواع گازهای شیمیایی با فشارهای مختلف می باشند. کپسول های فولادی بدون درز با استفاده از شمش های فولادی با سطح مقطع کروی با حرارت و کشش زیاد و توسط غلطک بصورت یک تکه و یکپارچه ساخنه می شوند این کپسول ها در سایز های بزرگ یعنی 40 لیتری و 50 لیتری بیشتر در مصارف صنعتی کاربرد دارند. کپسول گاز 50 لیتری با فشار کاری 200 بار و 300 بار مناسب جهت نگه داری و استفاده کلیه گازهای شیمیایی شامل خنثی و سوختی می باشد .

موارد استفاده کپسول گاز 50 لیتری 

 1. کپسول گاز 50 لیتری مخصوص گاز اکسیژن
 2. کپسول گاز 50 لیتری مخصوص گاز هیدروژن
 3. کپسول گاز 50 لیتری مخصوص گاز هلیوم
 4. کپسول گاز 50 لیتری مخصوص گاز نیتروژن

کاربرد کپسول گاز 50 لیتری

 • از مهمترین کاربرد های سیلندر یا کپسول گاز 50 لیتری می توان به استفاده آنها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی اشاره کرد.
 • یکی دیگر از مصارف سیلندر یا کپسول گاز 50 لیتری ، قابلیت (سری کردن )پالت کردن آنها و استفاده در کارخانه ها جهت نگهداری و ذخیره گازهای مختلف می باشد.

مشخصات فنی کپسول گاز 50 لیتری 

نوع جنس کپسول گاز 50 لیتری
جنس بدنه کپسول کربن فولاد
وزن کپسول 55 کیلوگرم
رنگ کپسول مشکی
قطر کپسول 232 میلیمتر
ارتفاع کپسول 1520 میلیمتر
فشار کاری 200 بار
فشار تست 300 بار


نکات ایمنی کپسول گاز 50 لیتری 

 1. از پرت کردن و افتادن کپسول گاز50 لیتری از ارتفاع بر بروی زمین جلوگیری شود.
 2. مراقب باشید در زمان حمل و نقل کپسول گاز50 لیتری به شیر یا والو آن ضربه شدید وارد نشود.
 3. شیر کپسول گاز50 لیتری زمانیکه با هر گازی شارژ شده است باز نماند.
 4. از وارد شدن ضربه شدید به بدنه کپسول گاز50 لیتری بوسیله اجسامی که دارای سطح تیز و یا برنده هستند جلوگیری شود.
 5. در هنگام حمل با وسیله نقلیه در جای خود محکم شود تا از پرت شدن به طرفین در هنگام رانندگی جلوگیری شود.
 6. به هیچ وجه کپسول گاز50 لیتری را زمانیکه بدنه آن ازحالت استاندارد به علت ضربه خارج شده است یا بر اثر برخورد اجسام نوک تیز اسیب دیده است دوباره شارژ گاز نکنید.

قیمت کپسول گاز 50 لیتری

محصولات جوشکاری  و برشکاری بسیار تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار گرفته اند که کپسول گاز 50 لیتری نیز از این قائده مثتثنی نمی باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت کپسول گاز 50 لیتری می توانید از ارتباط با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مطلع شوید .

توجه :

لازم به ذکر است که در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تمامی لوازم موجود برروی کپسول گاز 50 لیتری اعم از شیر کپسول و کلاهک را بطور جداگانه موجود میباشد

 

Scroll to Top