کپسول آلومینیومی 2 لیتری

کپسول آلومینیومی 2 لیتری

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده کپسول آلومینیومی 2 لیتری توضیحاتی را در مورد کاربرد این کپسول صنعتی و آزمایشگاهی ارائه کرده که در ادامه به آن میپردازیم

مقدمه :

   نوع دیگری از ظرف نگهداری گاز، کپسول آلومینیومی هستند که با توجه به آلومینیومی بودن آن . کپسول های سبکتری نسبت به کپسول های فولادی می باشد و از مزایای دیگر نسبت به کپسول فولادی خورندگی کمتر، سازگاری با محیط زیست و تحمل گاز با فشار کاری بیشتر است. پیش بینی می شود این کپسول ها به مرور زمان جایگزین کپسول های فولادی شوند.همانطور که از نوع این کپسول مشخص است جنس آلومینیوم آن مزیت آن محسوب می شود آلومینیوم فلزی چکش پذیر با چگالی پایین است علاوه بر سبکی این فلز بسیار مهم است و می تواند در کنار فلزهای دیگر به راحتی نگهداری شود و همچنین برای گازها خاص وخلوص بالا ( 99/999 ) با فشار کاری و فشار تست بیشتر استفاده می شود.

کپسول آلومینیومی 2 لیتری 

کاربرد :

    کپسول آلومینیومی 2 لیتری در صنایع مختلف استفاده می شود بخصوص در مصارفی که در آنها گاز با خلوص بالا ( 99/999 ) و همچنین فشار کاری بالا ( 150 بار فشار کاری و فشار تستی 250 بار ) مورد نیاز است. مصارف کپسول آلومینیومی 2 لیتری مشابه کپسول های فولادی می باشد با این تفاوت که مرغوبیت کپسول آلومینیومی 2 لیتری بسیار بالاتر از کپسول فولادی است البته به نسبت گران تر هم می باشد

کپسول آلومینیومی 2 لیتری 

مشخصات و ویژگی :

1

وزن کپسول آلومینیومی 2 لیتری 1.8 کیلوگرم

2 روکش توری بسته بندی در کارتن
3 قطر بیرونی کپسول آلومینیومی 2 لیتری 108 میلیمتر
4 ارتفاع کپسول آلومینیومی 2 لیتری 345 میلیمتر
5 دارای تاییدیه استاندارد ایران / ISO
6

تست فشار 250 بار

7 فشار کاری 150 بار

کپسول آلومینیومی 2 لیتری 

نکات ایمنی :

   در صورت امکان از قرار دادن کپسول آلومینیومی 2 لیتری  در معرض حرارت و تابش مستقیم خورشید جلوگیری نمایید و اگر مجبور به نگهداری در فضای باز هستید حتما فضا و سایبان مناسبی برای آن تعبیه کنید. کپسول آلومینیومی 2 لیتری از هر نوع و با هر گازی که باشد باید به صورت عمودی قرار داده شود زیرا احتمال انفجار یا ترکیدن آن در حالت افقی یا مایل بسیار زیاد است. برای جلوگیری از احتمال نشتی گاز چند وقت یکبار با آب و صابون آزمایش کنید تا در صورت مشاهده نشتی أنرا برطرف نمایید.
برای استفاده از کپسول آلومینیومی 2 لیتری حتما از تجهیزات جانبی (شیلنگ شیر رگولاتور) که دارای استاندارد مناسب استفاده شود.

کپسول آلومینیومی 2 لیتری 

جهت خرید کپسول آلومینیومی 2 لیتری  به صورت عمده و خرده و اطلاع از قیمت با فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تماس حاصل فرمائید .

 

Scroll to Top