تورچ پلاسما P80

تورچ پلاسما P80 یکی از محصولات فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در زمینه فروش برشکاری فلزات میباشد ، تورچ پلاسما P80 یکی از تورچ های آب خنک پلاسما است که بسیار مصرفی میباشد و کار با آن بسیار آسان و  مقرون به صرفه است . 

یکی از تورچ های هواخنک پلاسما است که بسیار مصرفی و کار با آن مقرون به صرفه است . این محصول برای برشکاری .ورق ها و فلزات متوسط و ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد .سازنده و ابداع کننده این تورچ شرکت panasonic ژاپن است.که امروزه تمامی شرکت ها کپی آن را می سازند . 

قطعات مصرفی

 1. کابل تورچ 
 2. سانترال پلاسما
 3. گپ پلاسما 
 4. گردنه
 5. فنر محافظ 
 6. نازل 
 7. الکترود
تورچ پلاسما P80

 استاندارد ساخت تورچ جوشکاری پلاسما مدل : P80 

این محصول مطابق با استانداردهای panasonic ژاپن تولید و تهیه گردیده است . این محصول هم به صورت گردنه مستقیم  و هم گردنه عادی می باشد .این محصول دارای 70 درصد Duty Cycle می باشد و هوای مورد استفاده از کمپرستور باد باید بین 4.5 تا 5 بار باشد نه بیشتر و نه کمتر از این مقدار باشد .  در مورد آمپر خروجی هم همانطور که از نام این محصول پیداست آمپر آن تا 60 مورد استفاده قرار می گیرد . 

گردنه مستقیم  

تورچ پلاسما P80

گردنه معمولی

تورچ پلاسما P80

اندازه های استاندارد

 1. متزاژ 3 متری
 2. متزاژ 5 متری
 3. متزاژ 8 متری

 نازهای مصرفی

 1. نازل سایز 1.1
 2. نازل سایز 1.3
 3. نازل سایز 1.5
 4. نازل سایز 1.8

کانکشن های تورچ پلاسما P80

قسمت مهم دیگر در تورچ پلاسما P80  کانکشن های آن است که معمولا دارای اشکال مختلفی است . این کانکشن ها به خاطر دستگاه های مختلفی است که در بازار موجود است . 

یکی از این کانکشن ها ته مهره است که توسط یک مهره به دستگاه پلاسما متصل می گردد .کانکشن دیگر این محصولات ته نری است که همانند بسیاری از دستگاه های تیگ و میگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع سرپیک های جوشکاری و برشکاری ( تورچ آرگون / تورچ CO2 / تورچ پلاسما وغیره … ) پذیرفته می شود.

همچنین بخوانید

تورچ پلاسما PT31 یکی از محصولات فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان در زمینه فروش برشکاری فلزات میباشد ، تورچ پلاسما PT31 یکی از تورچ های آب خنک پلاسما است که بسیار مصرفی میباشد و کار با آن بسیار آسان و  مقرون به صرفه است .  تورچ برشکاری پلاسما مدل : PT31 نوع سادگی در این نوع از محصول مشاهده خواهد شد […]

تورچ پلاسما CP200 یکی از محصولات فروشگاه توسعه صنعت ایراینان در زمینه فروش برشکاری فلزات میباشد ،این محصول یکی از تورچ های آب خنک پلاسما است که بسیار مصرفی میباشد و کار با آن بسیار آسان و  مقرون به صرفه است و مخصوص برشکاری .ورق ها و فلزاتبا ضخامت بالا مورد استفاده قرار می گیرد  قطعات مصرفی به […]

این محصول یکی از محصولات پرفروش فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان  در زمینه برشکاری فلزات توسط برش القایی میباشد ، تورچ پلاسما A141 یکی از تورچ های هواخنک پلاسما میباشد که در دو مدل دستی و اتومات و در برند های چینی , ترافیمت ایتالیا در فروشگاه توسعه صنعت ایراینان ارائه میشود.    برشکاری پلاسما مدل : A141 از لحاظ […]

یکی از محصولات پرفروش فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان  در زمینه برشکاری فلزات توسط برش القایی میباشد ، تورچ پلاسما CB150  یکی از تورچ های هواخنک پلاسما میباشد که در دو مدل دستی و اتومات و در برند های چینی , ترافیمت ایتالیا , چبرا  ایتالیاو ترموکات چک در فروشگاه توسعه صنعت ایراینان ارائه میشود. گان برشکاری پلاسما مدل […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید