تورچ آرگون سوئیچ دار

تورچ آرگون سوئیچ دار وسیله ای برای استفاده از جوشکاری با گاز محافظ آرگون بهمراه دستگاه جوش که موجب بالا بردن کیفیت جوشکاری خواهد شد.

از این محصول در زمینه جوشکاری های  استفاده میشود که آلومینیوم جز این دسته است.

 تورچ آرگون سوئیچ دار از پرفروش و مصرفی ترین آن می توان به هواخنک 250 آمپر اشاره کردن که قیمت های متفاوتی بر اساس برندهای موجود در بازار داراست. 

تورچ آرگون سوئیچ دار

 تورچ آرگون سوئیچ دار 

در دو نوع هواخنک و آب خنک در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد .

مدل هوا خنک برای اغلب دستگاههای آرگون که سیستم سوئیچ دارند کاربرد دارد که از طریق  سیستم هوا برای خنک کردن محصول استفاده میکند .

توجه داشته باشید که انتخاب TIG TORCH بر اساس دستگاه می باشد .

 در صورتی که دستگاه شما از نوع سیستمی باشد که بتوان از این تورچ را به آن نصب کرد میتوانید استفاده کنید اغلب دستگاه های جوشکاری تیگ 300 و 450 آمپر از سیستم خنک کنندگی هوا با این قابلیت از این محصول استفاده کنند.

تورچ آرگون سوئیچ دار در طول های مختلف در بازار ایران یافت میشود .

مشتریان عزیز نسبت به کار و متراز مورد استفاده آنرا سفرش میدهند توجه داشته باشید که طول کابل های موجود به صورت استاندارد به شرح ذیل است.

 • 4 متری
 • 6 متری
 • 8 متری

قطعات  تورچ آرگون سوئیچ دار 

هر ابزاری که خرید کنید بعد از استفاده ممکن است موجب خراب یا تمام شدن قطعات آن شود و باید قطعات مورد نیاز آن را خرید کنید. قطعات را نیز می توانید از ما خرید کنید و از خرید کلی تورچ خودداری کنید که امری مقرون بصرفه خواهد بود.

لیست موارد مورد نیاز

 1. گردنه
 2. سرامیک
 3. کولت و کولت بادی
 4. دنباله
 5. سوئیچ 
 6. کابل قدرت
 7. روکش
 8. نری 

لوازم مورد استفاده در تورچ آرگون

قیمت

 قیمت بر اساس نوع هر یک از متراژ ذکر شده در پراگراف فوق از سوی فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان ارائه میشود.این فروشگاه با توجه به میزان قیمت تولید شده هر محصول و هزینه های مورد نظر اقدام به فروش این نموده کرده است که فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان توانسته این محصول را با کمترین قیمت تحویل مشتریان عزیز قرار دهد.

ضمنا :

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان تعمیرات انواع تورچ آرگون را برعهده میگیرد مشتریان عزیز برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگرید.

همچنین بخوانید

تورچ آرگون توان جم یکی از پر مصرفترین تولیدات ایرانی شرکت توان جم در صنعت جوشکاری با گاز محافظ آرگون می باشد که این مدل تورچ آرگون توان جم جهت استفاده در جوشکاری سنگین در سیستم تیگ و با دستگاه جوشکاری تیگ استفاده میشود. گاز آرگون مورد استفاده در جوشکاری تیگ در کپسول 10 لیتری , کپسول 20 لیتری و کپسول 40 […]

تورچ آرگون مینیاتوری یه تورچ WP9  یکی از تورچ های مصرفی جوشکاری با گاز محافظ آرگون  است.که برای استفاده در فضاهای کوچک کاربرد دارد .این نوع تورچ هواخنک می باشد و توانایی خروجی تا 140 آمپر را دارد .   تورچ آرگون مینیاتوری  یکی از محبوب ترین نوع تورچ در صنعت است که در اندازه های تولید و به مشتریان عزیز […]

فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان  وارد کننده و فروشنده انواع تورچ آرگون شیردار و قطعات جوشکاری آرگون می باشد. یکی از تجهیزات مورد نیاز در جوشکاری تیگ می باشد. این ابزار از تنوع مختلفی در ساخت و برند برخوردار می باشد. تمام قطعات استفاده شده قابل تعویض است و در صورت خراب شدن نیاز به خرید مجدد کامل آن نیست […]

یکی از محصولاتی که در صنایع جوشکاری کاربردی است تورچ جوشکاری آرگون می باشد. اما سؤال اصلی این است که این وسیله چیست؟ که آیا مورد تعمیر قرار میگیرد . تعمیر تورچ آرگون به چه صورت است . معرفی : تورچ جوشکاری یکی از ابزارالاتی است که برای اتصال دو فلز با آلیاژ های متفاوت […]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید