سنگ کلینگ اسپور

KlingSpor، تولید کننده محصولات با کیفیت در زمینه تولید تجهیزات ساینده است. تاریخچه این شرکت به بیش از 100 سال پیش بر می گردد. در واقع klingspor، کار خود را از سال 1900 در آلمان آغاز کرد.

روش تولید محصولات عالی با پرسنل متخصص و ارائه خدمات سریع در آلمان شروع شد سپس توسط رئیس و موسس این شرکت، یعنی  Christoph klingspor، به آمریکا، منتقل شد.

Klingspor، با دور ریختن ایده های قدیمی و سنتی، ایده ها و محصولات نوین را به ارمغان آورد. در سال 1972، کریستف کلینگ اسپور، کارخانه klingspor را در بخش غربی Hickory باز کرد و در سال 1980، تولید با کمتر از 20 نفر، آغاز شد. پیشرفتهای این شرکت، از نظر افزایش مساحت کارخانه و افزایش کارکنان ادامه دارد و در سال 2004،klingspor ، 25 سالگی اش را در آمریکا جشن گرفت.

اکنون KlingSpor ، بزرگترین و معروفترین تولید کننده سنگ کلینگ اسپور در مدلهای  ساب ، سنگ برش ، سمباده و ابزار های ساینده در جهان است.

سنگ کلینگ اسپور

سنگ کلینگ اسپور

سنگ کلینگ اسپور مخصوص برش تمامی فلزات میباشد و بر برش دادن استیل و فولاد پایه سازی شده است. یکی از مزیت های کلیدی این محصول طول عمر بالای آن می باشد. سنگ کلینگ اسپور به دلیل شوک پذیری بالا کاملا برای برش آسان و سریع برروی فلزات سخت مناسب می باشد.

 سنگ کلینگ اسپور یکی از برترین انتخاب های ممکن برای کارهای برشی روی فلز استیل می باشد. این سنگ برش از جهت ایمنی نیز به بهترین شکل ممکن و با بهترین استانداردها و استاندارد EN 12413 اروپا ساخته شده است. حداکثر چرخش محصول نیز 8500 دور بر دقیقه می باشد که روی خود صفحه برش نیز نوشته شده است.

انواع سایزهای سنگ کلینگ اسپور 

سایز صفحه سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب به شرح زیر می باشد.

 1. سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب مینی  به سایز 115*6*22,23
 2. سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب بزرگ  به سایز 180*6*22,23
 3. سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب سنگبری به سایز 230*6*22,23

میزان چرخش سنگ کلینگ اسپور برروی فرز

در زمان استفاده از صفحه سنگ کلینگ اسپور می بایست به میزان سرعت قابل پشتیبانی دقت نمود. این صفحه سنگ قادر به چرخش دور مشخصی در دقیقه می باشد که این میزان با توجه به سایز صفحه سنگ ساب متغیر است زیرا هر چه صفحه سنگ بزرگ تر باشد، احتمال شکستگی و انحدام صفحه سنگ افزایش می یابد.

 استاندارد گردش به شرح زیر می باشد :

 1. سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب مینی 13300 دور در دقیقه
 2. سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب بزرگ 8500 دور در دقیقه
 3. سنگ  کلینگ اسپوردر مدل ساب سنگبری 6600 دور در دقیقه

لازم به ذکر هست تمامی صفحه سنگ کلینگ اسپور دارای استاندارد های لازمه جهت کار در صنایع مختلف را کسب نموده و دارای کیفیت مطلوبی می باشدsmiley.

سنگ کلینگ اسپور 66702315

انواع کاربرد سنگ کلینگ اسپور 

صفحه سنگ برش سنگبری

صفحه سنگ کلینگ اسپور در مدل برش سنگبری خود مخصوص برش دادن انواع سنگها , سرامیک و کاشی میباشد انداره این مدل سنگ نسبت به مدلهای دیگر آهن بر خود بسیار بزرگتر میباشد دور استفاده از سنگ کلینگ اسپر مدل سنگبری 6500 دور است

 • قطر صفحه : 230 میلی‌متر
 •  قطر شف : 22 میلیمتر
 • ضخامت صفحه : 3 میلی متر
 • حداکثر سرعت :80 متر بر ثانیه

صفحه سنگ برش سنگبری 66702315

صفحه سنگ ساب سنگبری

صفحه سنگ کلینگ اسپور در مدل ساب سنگبری خود مخصوص ساب دادن گوشه های  سنگها , سرامیک و کاشی  یا پاک کردن رو ی این سنگ ها طراحی و ساخته شده است ضخامت این مدل سنگ نسبت به مدل برش خود بزرگتر میباشد دور استفاده از سنگ کلینگ اسپر مدل سنگبری 6500 دور است.

نکته enlightened:

 تنها تفاوت آن با مدل  صفحه سنگ کلینگ اسپور مدل  برش سنگبری  فقط در ضخامت بدنه سنگ میباشد 

 • قطر صفحه : 230 میلی‌متر
 •  قطر شف : 22 میلیمتر
 • ضخامت صفحه : 6 میلی متر
 • حداکثر سرعت : 80 متر بر ثانیه

صفحه سنگ ساب سنگبری 66702315

صفحه سنگ برش بزرگ 

صفحه سنگ کلینگ اسپور در مدل برش آهن خود مخصوص برش دادن انواع فلزات میباشد  انداره این مدل سنگ نسبت به مدلهای سنگبری خود مقداری کوچکتر و از مدل مینی خود نیز مقداری بزرکتر میباشد در حقیقت این مدل سنگ بصورت سایز متوسط در بازار ایران یافت میشود . دور استفاده از سنگ کلینگ اسپر مدل بزرک آهنگری 8500 دور است

 • قطر صفحه : 180 میلی‌متر
 • قطر شف : 22 میلیمتر
 • ضخامت صفحه : 3 میلی متر
 • حداکثر سرعت :80 متر بر ثانیه

صفحه سنگ برش بزرگ 66702315

صفحه سنگ ساب بزرگ 

صفحه سنگ کلینگ اسپور در مدل ساب بزرگ خود مخصوص ساب دادن گوشه های  فلزات  یا پاک کردن  زنگ زدگی از روی فلزات طراحی و ساخته شده است ضخامت این مدل سنگ نسبت به مدل برش خود بزرگتر میباشد دور استفاده از سنگ کلینگ اسپر مدل سنگبری 8500 دور است.

 • قطر صفحه : 180 میلی‌متر
 • قطر شف : 22 میلیمتر
 • ضخامت صفحه : 6 میلی متر
 • حداکثر سرعت :80 متر بر ثانیه

صفحه سنگ ساب بزرگ 66702315

صفحه سنگ برش مینی

صفحه سنگ کلینگ اسپور در مدل برش آهن خود مخصوص برش دادن انواع فلزات میباشد  انداره این مدل سنگ نسبت به مدلهای سنگبری و آهنگری از جسته کوچکتری  برخوردار میباشد در حقیقت این مدل سنگ جزء کوچکترین سایز در برش کاری فلزات در ایران یافت میشود . دور استفاده از سنگ کلینگ اسپر مدل بزرک آهنگری 13300 دور است

 • قطر صفحه : 115 میلی‌متر
 • قطر شف : 22 میلیمتر
 • ضخامت صفحه : 3 میلی متر
 • حداکثر سرعت :80 متر بر ثانیه

صفحه سنگ برش مینی 66702315

 صفحه سنگ ساب مینی 

صفحه سنگ کلینگ اسپور در مدل ساب مینی خود مخصوص ساب دادن گوشه های  فلزات  یا پاک کردن  زنگ زدگی از روی فلزات طراحی و ساخته شده است این مدل سنگ در نوع خود برای برش فلزات از کوچک ترین سایز در سنگهای برش برخوردار است  ضخامت این مدل سنگ نسبت به مدل برش خود بزرگتر میباشد دور استفاده از سنگ کلینگ اسپر مدل سنگبری 13300 دور است.

 • قطر صفحه : 115 میلی‌متر
 • قطر شف : 22 میلیمتر
 • ضخامت صفحه : 6 میلی متر
 • حداکثر سرعت :80 متر بر ثانیه

صفحه سنگ ساب مینی 66702315

 دید کلی در مورد صفحات سنگ کلینگ اسپور

 1.  سنگ کلینگ اسپور در مدل سنگبری مخصوص برش 230 در قطر 3 میل که برای بریدن بتن و سنگ و کاشی استفاده می شوند و صفحات الماسی هستند.
 2.  سنگ کلینگ اسپور در مدل سنگبری مخصوص ساب 230 در قطر 6 میل که برای ساب زدن انواع بتنها و سنگها و کاشیها استفاده می شوند.
 3. سنگ کلینگ اسپور در مدل سنگبری مخصوص برش 180 در قطر 3 میل که برای برش فلزات استفاده می شود و به فیبرها معروفند.
 4. سنگ کلینگ اسپور در مدل سنگبری مخصوص ساب 180 در قطر 6 میل که برای زنگ زدایی و فلز زدایی استفاده می شود و به فیبرها معروفند.
 5. سنگ کلینگ اسپور در مدل سنگبری مخصوص ساب 115 در قطر 6 میل که برای تیز کردن و تمیز کردن فلزات استفاده می شود و به صفحات کاربید سیلیکون شناخته می شوند.
 6. سنگ کلینگ اسپور در مدل سنگبری مخصوص برش 115 در قطر 3 میل که برای برش فلزات استفاده می شود و به فیبرها معروفند.

بزودی در این مکان از نحوه کار کردن درست با سنگ کلینگ اسپررا برای شما نمایش میدهیم smiley

 

Scroll to Top