سنگ هیوندای

صفحه برش و ساب در مدل مینی , متوسط و برزگ  یکی دیگر از محصولات متنوع شرکت هیوندای  میباشد این صفحه های دیسک به منظور استفاده در فرزهای مینی , سنگبری و آهنگری طراحی و تولید می شود .موارد استفاده از این صفحه ها برش دادن  سنگ و آهن توسط فرز سنگ فرز در سه مدل خود مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه سنگ هیوندای ساختاری فیبری دارد و عمل برش دادن سنگ یا فلز را تسریع می بخشد.

 سنگ هیوندای

 سنگ هیوندای

صفحه سنگ  یکی از مهمترین و اصلی ترین تجهیزات و اجزای دستگاه سنگ فرز بوده و امروزه می توانید تنوع بسیار بالایی از صفحه برش فرز را در ویترین بسیاری از فروشگاه ها مورد مشاهده قرار دهید. هر یک از صفحه برش فرز از دانه های بسیار ریز سایشی تهیه و ساخته می شوند که این ذرات در برخورد با سطوح مورد نظر مورد اصطکاک واقع شده است که به مرور زمان این ذرات از بین رفته و بایستی با ذرات یا دانه های بزرگتر دیگری جایگزین شود. هر کدام از انواع صفحه برش فرز قابلیت نصب بر روی دستگاه را داشته و شما می توانید با خرید صفحات بسیار متنوع از صفحه برش سنگ، از این دستگاه در تمام کارهای مورد نظر خود استفاده کنید. صفحه برش در صورتی که نتواند از کارایی و عملکرد خوبی برخوردار باشد بی شک مشکل بسیار زیادی را در هنگام برش یا ساییدن به وجود آورد.

نکته enlightened:

شما می توانید با کارایی و موارد استفاده از صفحه سنگ هیوندای فرز در این مقاله آشنا شوید که هر کدام از صفحه سنگ هیوندای برای سطوح مختلفی مناسب می باشد و اگر قصد خرید یکی از مدلهای صفحه سنگ هیوندای هستید می توانید با کسب اطلاعات در مورد هر کدام از آنها، اقدام به خرید و استفاده داشته باشید.

انواع سنگ هیوندای

صفحه سنگ هیوندای را می توان با توجه به نوع کارایی و کاربرد خود به انواع مدلهای مختلف تقسیم بندی کرد که هر یک از انواع صفحه سنگ هیوندای بسته به نوع کارایی و کاربرد خود شناسایی می شوند و امروزه خریداران یکی از انواع صفحه سنگ هیوندای می توانند از میان مدلهای  صفحه سنگ هیوندای یکی را انتخاب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند.

انواع صفحه سنگ هیوندای

 برای معرفی بهتر انواع صفحه سنگ هیوندای  مشتریان عزیز می توانند به موارد زیرتوجه فرمایند smiley

سنگ هیوندای مدل  سنگ بری

از دیگر مهمترین و پرفروش ترین انواع صفحه سنگ هیوندای مخصوص برش برای سنگ فرز می توان به صفحه سنگ هیوندای مدل  سنگ بری اشاره کرد که از این صفحه برای برش و ساییدن هرگونه سطوح سنگی استفاده می شود که در قطر 230 میلیمتری تهیه شده و برای سنگ هایی که ضخامت آن ها بین 1.5 تا 7 سانت هستند بسیار مناسب می باشد.

صفحه سنگ هیوندای مدل سنگ بری

سنگ هیوندای مدل پروفیل بر

صفحه سنگ هیوندای مدل  پروفیل بر نیز یکی دیگر از پرکاربردترین انواع صفحه سنگ مدل فیبری بوده برای برش هرگونه صفحه پروفیلی مورد استفاده قرار گرفته و در ساخت قوطی، لول و پروفیل های ساختمانی می توان شاهد استفاده از صفحه باشیم.

صفحه سنگ هیوندای مدل پروفیل بر

سنگ هیوندای مدل آهن بر

از دیگر مهمترین و بی نظیرترین انواع صفحه برش فرز می توان به صفحه سنگ هیوندای مدل آهن بر اشاره کرد که برای برش دادن انواع سطوح آهنی مورد استفاده قرار می گیرد .

مدلهای سنگ هیوندای مدل آهن بر

 • صفحه سنگ هیوندای مدل آهن بر مینی 3 * 115
 • صفحه سنگ هیوندای مدل آهن بر مینی 3 * 180 

صفحه سنگ هیوندای مدل آهن بر

سنگ هیوندای مدل ساب یا سایش

صفحه سنگ هیوندای مدل ساب و سایش نیز از دیگر مهمترین انواع صفحه ساب یا سایش فرز بوده که برای صاف کردن یا پلیسه نموده بسیاری از سطوح مورد استفاده قرار گرفته و قطرهای آن نیز در حدود 230 - 115 می باشد.

مدلهای صفحه سنگ هیوندای مدل ساب یا سایش

 • صفحه سنگ هیوندای مدل ساب یا سایش مینی 6 * 115
 • صفحه سنگ هیوندای مدل ساب یا سایش مینی 6 * 180 

صفحه سنگ هیوندای مدل ساب یا سایش

صفحه سنگ هیوندای مخصوص برش و ساب استیل

مشتریان عزیز توجه داسته باشید که صفحه سنگ هیوندای در مدل سنگهای برش طوری طراحی شده است که قابلیت برش یا ساب استیل را داشته باشد به همین دلیل شما میتوانید با خرید این مدل صفحه سنگ هیوندای شما دو تیر زده و با خرید این برند از فوشگاه توسعه صنعت ایرانیان بسیاری از فلزات مورد استفاده در کارگاه خود را برش و ساب بزنید

نکته enlightened :

این کارایی فقط مخصوص صفحه سنگ هیوندای میباشد و دگر برند ها از این قائده مثتثنی هستند

سایز استاندارد انواع سنگ هیوندای

مرحله اول 

توجه داشته باشید که در هنگام خرید هر یک از انواع  صفحه سنگ هیوندای شاهد درج شدن یک سری از شماره ها باشید که این شماره ها نشان دهنده سایز دانه های سایشی استفاده شده در این صفحه ها می باشد که هر چقدر دانه ها بزرگ تر باشد برای برش و ساییدن سطوح بسیار سفت و سطوحی که نیاز چندانی به ظرافت کاری نداشته باشد مورد استفاده می باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که از دانه های ریز برای استفاده در سطوح بسیار حساس و ظریف کاری ها استفاده می شود.

مرحله دوم

سایزهای استاندارد برای انواع  صفحه سنگ هیوندای حدود 115 تا 230 می باشد که البته ضخامت هر یک از انواع  صفحه سنگ هیوندای نیز با توجه به نوع متریال فلزات و سنگ مشخص می شود.

شما نیز می توانید در هنگام خرید هر یک از انواع صفحه سنگ هیوندای در مورد سایز دانه های آن نیز اطلاعات لازم را از فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان کسب کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

نحوه عملکرد انواع سنگ هیوندای

نحوه عملکرد هر یک از انواع صفحه سنگ هیوندای با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد چرا که هر کدام از آنها با داشتن ویژگی های به خصوصی می تواند عملکرد بسیار بالایی داشته باشد. در نظر داشته باشید که برای هرگونه برش یا ساییدن از صفحه سنگ هیوندای منحصر به آن استفاده لازم را داشته باشید چرا که در غیر این صورت صفحه برش فرز دچار آسیب خواهد شد .

برای مثال اگر برای برش سنگ از صفحه برش فرز چوبی استفاده کنید بی شک صفحه مذکور دچار آسیب دیدگی شده و ممکن است خراب شود و حتی نتوان آن را برای دفعات بعد نیز مورد استفاده قرار داد. شما نیز می توانید با شناخت کامل هر یک از انواع صفحه سنگ هیوندای ، آنها را در مکان و محل مناسب مورد استفاده قرار داده و نهایت استفاده از این محصولات را داشته باشید.

نکات ایمنی در استفاده از صفحه سنگ هیوندای

اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از انواع صفحه سنگ هیوندای را دارید بایستی در هنگام استفاده از آنها به برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات توجه لازم را داشته باشید که از مهمترین آن می توان به موارد زیر اشاره کرد

 1. برای هر سطوحی از صفحه مناسبی استفاده کنید.
 2. پیچ نصب صفحه را بیش از حد طبیعی سفت نکنید.
 3. به هیچ عنوان از صفحه های برشی ترک برداشته استفاده نکنید.
 4. از صفحه های برش فرز بزرگتر از دستگاه استفاده نکنید.
 5. حتما در استفاده از این دستگاه از وسایل ایمنی استفاده کنید که از مهمترین این لوازم می توان به عینک، دستکش، محافظ گوش و کفش ایمنی استفاده اشاره کرد.
 6. حتما به میزان دور دستگاه خود و میزان دور صفحه برشی توجه لازم را داشته باشید
 7. در هنگام برش سطوحی به هیچ وجه از ضربه های ناگهانی استفاده نکنید.
 8.  تجهیزات ایمنی نصب شده بر روی سنگ فرز را به هیچ عنوان برندارید.

برای خرید سنگ هیوندای و دریافت قیمت مناسب می توانید کارشناسان در این  زمینه مشاوره مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهید smiley

Scroll to Top