الکترود و سنگ

الکترود و سنگ برش و ساب

توسعه صنعت ایرانیان

تهیه کننده وفروشنده انواع الکترود و سنگ برش وساب درمدل وبرندهای مختلف در بازار ایران میباشد این مجموعه اطلاعاتی را در مورد این اجناس جوشکاری وبرشکاری ارائه کرده که در ادامه به آن میپردازیم

الکترود های تخصصی : 

الکترود در جوشکاری یا قوس الکتریکی عبارت است از، میله ی فلزی ای که اطراف آن را پوششی از ترکیبات شیمیایی مخصوصی متناسب با نوع مصرف آن احاطه کرده است. انواع پوشش ها بسته به نوع فلز مورد جوش کاری و همچنین مراحل مختلف جوش کاری متفاوت است و برای جوش کار اضطراری است که آن ها را شناخته وموارد استفاده صحیح آن ها را نیز از هم دیگرمتمایز می کند.

به طور کلی الکترودهای تخصصی از لحاظ جنس فلز به پنج گروه تقسیم می شوند :

 1. الکترودهای تخصصی آهنی hild steel
 2. الکترودهای تخصصی چدنی cast iron
 3. الکترودهای تخصصی آلیاژهای فولادی special alloy steel
 4. الکترودهای تخصصی فولادهای پرکربن high carbon steel
 5. الکترودهای تخصصی غیر آهنی none ferrouse

از آنجایی که اکثر جوشکاری ها بر روی آهن و آلیاژهای آن انجام می گیرد الکترودهایی که برای آهن مصرف می شوند ، نسبت به انواع دیگر زیادترند. آلیاژهای فولاد در جوشکاری فولادی و الکترودهای تخصصی غیر آهنی برای جوشکاری فلزات مختلف از قبیل : آلومینیم - مس - برنز - برنج و ...  مورد استفاده قرار می گیرد. برای جوشکاری دو قطعه فلز به یکدیگر معمولا از الکترودهای تخصصی استفاده می شود که باید جنس آنها با فلز یکی باشد. الکترودهای تخصصی نه تنها نسبت به فلزات مختلف متفاوت اند ، بلکه نسبت به نوع جریان وحالت های مختلف جوشکاری و مقدار نفوذ جوش نیز موارد مختلفی دارند. چنانچه الکترودهای تخصصی نسبت به نوع کار درست انتخاب نشوند ، حداکثر مقاومت و استقامت را در برابر فساد تدریجی نداشته ، و در بعضی موارد موجب شکنندگی فلز نیز خواهند شد. البته استثنائات نیز وجود دارد که برای آن ها الکترودهای تخصصی ویژه ای تهیه شده است. مانند اتصال قطعات برنج و چدن یا برنج به یکدیگر.

بطور کلی الکترودهای فلزی به دو دسته تقسیم می شود :

 1. الکترودهای تخصصی پوشش دار
 2. الکترود تخصصی بدون پوشش

انواع الکترودهای موجود در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان :

 1. الکترود آما
 2. الکترود میکا
 3. الکترود ایساب
 4. الکترود هیوندا

 

الکترود و سنگ برش و ساب

 

سنگ ساب و برش

سنگ ساب وبرش بزرگ :

توسعه صنعت ایرانیان

پخش کننده انواع سنگ ساب و برش یوگسلاوی سه ستاره ریز و درشت .سنگ برش کیلینگ سنگ برش کره ای ، سنگ برش چینی ، سنگ برش تیرولیت آهن بر و استیل بر مینی و بزرگ موجود میباشد انواع سنگ های رومیزی الماسه و سمباده سنگ ۱۲/۵ الماسه و سمباده سنگ ۱۵ الماسه و سمباده سنگ ۱۷/۵ سمباده و الماسه سنگ ۲۰الماسه و سمباده انواع سنگ های اره اتشی سنگ های انگشتی الماسه و معمولی سنگ مغناطیسی سنگ های رولی توسعه صنعت ایرانیان با بیش از 20 سال سابقه در فروش انواع سنگ ساب و برش و غیره در خدمت شما دوستان عزیز است جهت اطلاع درباره نوع و کیفیت سنگ های برش و سنگ های ساب و غیره با ما تماس بگیرید .

سنگ ساب مینی :

توسعه صنعت ایرانیان

پخش انواع سنگ ساب و برش مینی در برندهای سنگ ساب کیلینگ .سنگ ساب تیرولیت .سنگ ساب هیوندا.سنگ ساب یوگسلاوی .سنگ ساب کرون و سنگ های ساب مینی روی دستگاه فرز آهنگری مینی نصب می شود و کاربرد این نوع سنگ ها ساب است .

سنگ برش مینی :

توسعه صنعت ایرانیان

پخش کننده انواع سنگ ساب و برش مینی .انواع سنگ برش مینی استیل بر .سنگ ساب و برش آهن بر .سنگ ساب و برش مینی پروفیل بر .سنگ برش مینی گرانیت بر و سنگ ساب و برش در مارک و برند مختلف می باشد سنگ برش مینی کیلینگ سنگ برش مینی یوگسلاوی ، سنگ برش مینی هیوندا کره ای ، سنگ برش مینی تیرولیت ، سنگ برش کرون موجود می باشد سنگ ساب و برش مینی جهت کار در برش کاری مورد استفاده می باشد و بر روی فرزهای اهنگری مینی نصب میشود ضخامت سنگ برش مینی استیل بر ۱ می باشد و جهت بریدن ورق های استیل استفاده می شود. انواع سنگ های رومیزی ، سنگ های انگشتی ، سنگ های مغناطیسی ، سنگ اره تیزکنی موجود می باشد جهت اطلاع از نوع سنگ ساب و برش مینی و قیمت ها با ما تماس بگیرید از سنگ های برش مینی جهت بریدن فلزات استفاده می شود.

انواع سنگ ساب وبرش بزرگ ومینی موجود در فروشگاه :

سنگ ساب وبرش بزرگ و مینی ستاره ریز

 1. سنگ ساب  برزگ ستاره ریز
 2. سنگ برش بزرگ ستاره ریز
 3. سنگ ساب مینی ستاره ریز
 4. سنگ برش مینی ستاره ریز

سنگ ساب و برش بزرگ و مینی هیوندا

 1. سنگ برش بزرگ هیوندا
 2. سنگ ساب بزرگ هیوندا
 3. سنگ ساب مینی هیوندا
 4. سنگ برش مینی هیوندا

سنگ ساب و برش بزرگ و مینی کلینگ اسپور

 1. سنگ ساب بزرگ کلینگ اسپور
 2. سنگ برش بزرگ کلینگ اسپور
 3. سنگ ساب مینی کلینگ اسپور
 4. سنگ برش مینی کلینگ اسپور

سنگ ساب و برش بزرگ و مینی تیرولیت

 1. سنگ ساب بزرگ تیرولیت
 2. سنگ برش بزرگ تیرولیت
 3. سنگ ساب مینی تیرولیت
 4. سنگ برش مینی تیرولیت

 

 

صفحات مرتبط

الکترود های تخصصی

الکترودهای تخصصی الکترود در جوشکاری یا قوس الکتریکی عبارت است از، میله ی فلزی ای که اطراف آن را پوششی از ترکیبات شیمیایی مخصوصی متناسب با نوع مصرف آن احاطه کرده

سنگ ساب و برش

سنگ ساب و برش سنگ ساب و برش ریل بر سنگ ریل بر برای بریدن ریل ها استفاده می شود صفحه سنگ های ریل بر در شرکت های ریلی مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه سنگ های ریل بر با

Scroll to Top