دستگاه نجاری

توسعه صنعت ایرانیان فروشنده انواع دستگاه نجاری در مدلهای

 1. دستگاه دم چلچله زن
 2. دستگاه لبه چسبان دستی
 3. دستگاه گندگی نجاری
 4. دستگاه فرز نجاری
 5. دستگاه سه کاره نجاری
 6. دستگاه اره فلکه ای

در بازار ایران میباشد که در ادامه توضیحاتی را در این مورد ارائه خواهیم کرد 

دستگاه نجاری

دستگاه نجاری

ماشین آلات نجاری دسته ای از ماشین آلات صنعتی هستند که در نجاری به کار گرفته می شوند. این دستگاه ها در حرفه ی نجاری بسیار اهمیت دارند. به طوری که کارگاه های نجاری و کارگاه های صنعتی چوب بدون این ابزار قابل تصور نیست. اره فلکه ، گندگی، فرز زمینی، سه کاره و … ابزار نجاری برای کارگاه ها و کارخانجات نیمه صنعتی و صنعتی می تواند از کوچکترین دستگاه ها تا ماشین آلات صنعتی را شامل می شود

توضیحات فنی در مورد دستگاه نجاری

 • اره فلکه ای

دستگاه اره فلکه ای با دینام سه فاز تک فاز و با صفحه 40 سانتیمتر 80سانتیمتر ساخته می شود که صفحه 80 ان برای بردن الوارمورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه دارای تیغ نواری بوده وتیغ قابلیت تیز کردن را دارند

 • دستگاه سه کاره نجاری 

دستگاه فوق سه کاره و4-5-6-7 کاره ساخته می شود که صفحه 30 و40 وغیره دارد ادستگاه سه کاره سوراخ کاری وبرش کاری ورنده کاری انجام می دهد

 •  فرز نجاری

برروی ان فرز های مختلف بسته میشود وچوب را فرم داده(شیار دادن –نبشی کردن وغیره)این دستگاه کاملا وابسته به تیغ خود مباشد

 • دستگاه گندگی 

برای یک ضخامت کردن چوب ها و همچنین برای بدست آوردن تعدادزیادی قطعات چوبی با ضخامت یا عرض یکسان از ماشین گندگی استفاده می شود.ماشین گندگی در بازار به عرض صفحه شناخته می شودبه طورمثال منظورازگندگی۴۰این است که عرض صفحه گندگی ۴۰سانتی متر است.

 • دستگاه لبه چسبان نجاری 

در بعضی از کارگاه های صنایع چوب که فضای زیادی را برای دستگاه های بزرگ لبه چسبان ندارند از این محصول استفاده می کنندو هزینه خرید هم تاثیر دارد.کاراصلی این دستگاه چسباندن نوار هایپی وی سی بر روی لبه های ام دی اف است.

 • دستگاه دم چلچله 

کار ااز این ماشین در ساخت قاب های پروفیلی MDF و ... که عمده مصرف آنها در ساخت کابینت است استفاده می شود و به صورت درب کابینت، پروفیل های تاج کابینت، قاب آینه و ... کاربرد دارد.

انواع دستگاههای نجاری 

دستگاه نجاری66702315

بازار در عرصه رقابت بسیار گسترده است و مارک های مختلفی برای دستگاه نجاری عرضه میشوند.

 مدلهای که در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان عرضه میشود دارای کیفیت و با برند پیشروصنعت بوده و از نظر ظاهری و قدرت  می تواند  با سایر محصولات موجود در بازار رقابت کند وشما مشتریان عزیز میتوانید با مراجعه با به کارشناسان ما توضیحات را دریافت کرده و با دیگر برندها  مقایسه کنید.

کیفیت و خریداران این محصول به گونه ای می باشد که وجود این محصول در بازار به صورت دائم نمی باشد و در پاره ای از زمان ها ساخته و به مشتریان عزیز ارائه میشود .

به دلیل نوسنات قیمت جنس جنس این فروشگاه در خواست را از مشتریان گرفته و بعد آنرا تولید ویا آماده میکند .

همانطور که گفته شد دستگاه نجاری با توجه به شرایط واردات بعضی از اقلام به کشور تا حدودی به سختی تهیه می گردد. به همین دلیل ایدتگاه به صورت اماده موجود نمیشود و فقط به درخواست مشتریان موجود می گردد .امید است بتوانیم فروش محصول فوق را به صورت کامل ارائه دهیم.

با توجه به شرایط تغییرات قیمت می توانید با ارتباط تلفنی از قیمت ها مطلع گردید.

قیمت دستگاه نجاری

کیفیت محصولات در برندهای مختلف می تواند تاثیرات زیادی روی قیمت آن محصول قرار دهد. دستگاه نجاری به منظور استفاده در کار چوب و نجاری است که ما درکیفیت های مختلف فروشنده این محصول به شمار میرویم .

از سوی دیگر سعی نموده ایم اقلام مورد استفاده در دستگاه نجاری را با کیفیت بالا انتخاب نماییم تا از فروش دستگاه نجاری با جنس بد جلوگیری کنیم . کیفیت خوب باعث خواهد شد مشتریانمان را حفظ نماییم.

مجموعه توسعه صنعت ایرانیان ارائه دهنده انواع دستگاههای صنعتی , نجاری  با کیفیت و قیمت مناسب می باشدwink.

Scroll to Top