شیلنگ هوا برش

شیلنگ هوا برش

توسعه صنعت ایرانیان

وارد کننده و فروشنده انواع شیلنگ هوا برش در مدل های دوقلو , تک قلو مخصوص هوا و تک قلو مخصوص گاز در برند های کره ای و مالزی در ایران اطلاعاتی را برای مصرف کننده گان گرامی ارائه کرده است گه در ادامه با عکس شیلنگ هوا برش به آن خواهیم پرداخت و شما عزیزان مطالعه خواهید کرد

 

توضیحات کلی در مورد شیلنگ هوا برش :

شیلنگ هوا برش از دو شیلنگ هوا وگاز تشکیل شده است که به هم چسبیده می باشد از این مدل شلنگ برای مصارف جوشکاری و برش کاری استفاده می شود که سایز قسمت هوای آن 10 و سایز قسمت گاز آن 8 می باشد که در فروشگاه توسعه صنعت ایرانیان مدل شیلنگ هوای تک و شیلنگ گاز تگ نیز موجود می باشد .

 

نکته :

  • شیلنگ تک گازکه قرمز می باشد برای گاز استیلن که فشار کاری این شیلنگ 20 بار می باشد , شیلنگ های متفاوت هستن از نظر فشار کاری که براساس فشار کاری مصرفی انتخاب می شود .
  • سرپیک های جوش و سرپیک های برش دارای 2 ورودی هستند که یک ورودی اکسیژن که شیلنگ اکسیژن  نصب میشود و یک ورودی گاز استیلن که شیلنگ قرمز رنگ گاز استیلن یا پروپان می باشد .
  • شیلنگ هوا برش دو قلو در رنگهای ( آبی و قرمز ) و ( سبز و قرمز ) در بازار موجود می باشد و شیلنگهای تک گاز و هوا در رنگهای ( آبی , قرمز , سبز , مشکی ) میباشند که برای اکسیژن و گاز استیلن و غیره کاربرد دارد .

 

انواع شیلنگ هوا برش دوقلو :

  1.  شیلنگ هوا برش دو قلو کره ای 
  2. شیلنگ هوا برش دو قلو ترکیه      
  3. شیلنگ هوا برش دو قلو مالزی      
  4.  شیلنگ هوا برش دو قلو روبوست آلمان       

 

انواع شیلنگ تک هوا :

 شیلنگ تک هوا کره ای 

 

شیلنگ تک گاز :

شیلنگ تک گاز کره ای       

 

 

Scroll to Top